Liptowski Mikułasz
Super aktywny wypoczynek

W tatralandii byliśmy dwukrotnie - w 2017 i 2018 roku. Jedynie co mnie zawiodło to jakość jedzenia... Przeczytaj więcej

zoolwik87
SUPER, ale ....

No właśnie, ale... we wrześniu mimo,że jest jeszcze ciepło, wszystko już zamknięte. Za ciepło, żeby... Przeczytaj więcej

malynkab
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 054)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie zorganizowany park. Czysto i porządnie. Na każdym basenie są ratownicy. Zjeżdżalnie bardzo różnorodne, tak samo jak baseny. Są też płytkie dla najmłodszych i plac zabaw w pobliżu basenów. Ceny jedzenie nie zabijają. Na miejscu można skorzystać z masażu, sauny i pozwolić małym rybkom oczyścić naskórek stóp(dla każdego coś miłego). Jedyny minus to spore kolejki do niektórych atrakcji.

Dziękujemy, jakubkN2830BY
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Tłumy ludzi na wszystkie atrakcje trzeba czekać w bardzo długich kolejkach. W wakacje lepiej jest jechać na jakieś mniejsze termy w okolicy.

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powrót do Tatralandii po około 10 latach nie zawiódł, nadal cieszy jak za młodych lat. Najlepiej odwiedzić park poza weekendem, my byliśmy w poniedziałek od rana i nie było prawie wcale kolejek. W razie potrzeby można popływać w basenie sportowym, na którym prawie nikogo nie ma i można w spokoju popływać. Poza weekendem atrakcja godna polecenia.

Dziękujemy, Journey08709475926
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcje zewnętrzne świetne- dla każdego coś się znajdzie. Zjeżdżalnie na różnych poziomach ekstremalności mogą byc odpowiednie dla każdego. Na szczęście park składa się nie tylko ze zjeżdżalni, dostępne są różnego rodzaju bicze wodne, leżaki, masażery. Wszystko z widokiem na góry.
Mały kącik jedzeniowy- wszędzie kolejki, w środku dostępna jedynie jedna kawiarnia, które na nasze nieszczęście miała ciągle problemy terminalowe.
Bar wodny- genialny!
Mało atrakcji zadaszonych- gdy zaczął padać deszcz, posiedzieliśmy pół godzinki i wyszliśmy, ponieważ już nie było co robić.

Dziękujemy, 186anetab
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło spędzony czas, faktycznie długo się czeka w kolejkach to jest minus. Natomiat wszystkie zjeżdżalnie super dodatkowo dwie nowe, gdzie nie trzeba wnosić pontonów :) trzeba odbić zegarek ale te dwie są akurat w cenie. Sauny totalny odjazd. Jeżeli macie, to polecam wziąć szlafrok na cały teren parku, bo jak się przechodzi z jednej zjeżdżalni na drugą a pogoda jest nie ciekawa to można ostro zmarznąć :)

Dziękujemy, 865agatab