Prawie idealnie...

Jaskinia świetnie przygotowana do zwiedzania; doskonale przygotowana trasa i bardzo dobrze i mądrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 września 2019
Szczęsny F
Jaskinia warta zwiedzenia

Ciekawe miejsce świetnie przygotowane dla turystów. Dobrze zabezpieczone i oświetlone. Do wyboru... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019
pawelzdwola1
Lublin, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce świetnie przygotowane dla turystów. Dobrze zabezpieczone
i oświetlone. Do wyboru mamy dwie trasy. Na krótszą - tą wybraliśmy potrzeba ok. godziny. Udogodnieniem jest możliwość wyboru zwiedzania jaskini z polskim lektorem - niestety tylko o określonych godzinach, warto zatem wcześniej sprawdzić. My byliśmy na godz. 15.00. Ciekawym jest zwłaszcza przejście obok podziemnej rzeki, która płynie przez jaskinię, oraz małe jeziorka z niesamowicie przejrzystą - mimo głębokości wodą. We wnętrzu dość chłodno, jakieś 4-5 stopni. Warto zatem odpowiednio się ubrać.Co do cen - zwłaszcza parking za 7 euro to lekka przesada.

1  Dziękujemy, pawelzdwola1
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Warto zobaczyć. Przepiękna jaskinia gdzie podziwiać można piękne dzieło stworzone przez naturę. Koniecznie zabrać bluzę i długie spodnie. Temperatura panująca w środku to około 5 stopni. W tej krótszej trasie, którą idzie się godzinę do pokonania jest ponad 900 schodów. Dobra atrakcja również dla dzieci. Dzieci do 6 roku życia wstęp za darmo.

1  Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Samo miejsce wartę uwagi, jaskinia zachwyca, swoją wielkością, różnorodnością i przygotowaniem dla turystów. Nie podobała nam się dodatkowa opłata za fotografowanie przy niezbyt niskiej opłacie za wejście. Niestety nie mieliśmy również możliwości zwiedzenia jaskini w języku innym niż Słowacki.Parking platyny dodatkowe 7€. Na miejscu warto być co najmniej 15 min wcześniej, żeby na spokojnie dojść pod górę na miejsce rozpoczęcia wycieczki.

1  Dziękujemy, mateuszgosia
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Ze względu na małe dzieci zrobiliśmy krótką trasę (ok. godziny). Niezapomniane widoki, miły przewodnik, szkoda, że tylko w języku słowackim. W środku jaskini trasa bezpieczna, wybetonowana ścieżka, poręcze, oświetlenie. Jest dość ślisko ze względu na skraplającą się wodę. Dość drogo, jeśli chcesz robić zdjęcia - dodatkowe 10 €, ale najdroższy jest parking - 7 €.

Dziękujemy, Expedition816613
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Bardzo ładna jaskinia. Piękne widoki, ładnie przygotowana pod turystów. Przewodnik mimo że słowacki, dało się wiele zrozumieć. Jedyny minus, trasa zajęła tylko 1 godzinę.

Dziękujemy, robertkV4121QB