Zapisz
Wielka atrakcja, piękne miejsce

Jaskinia jest dużo większa, niż sądziłam, przechodziliśmy całą trasę przez ponad godzinę. Cud... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 marca 2020
Storrada
Opole, Polska
Spoko alternatywa

Fajna alternatywa jeśli chce się zrobić przerwę w jeżdżeniu. Przejście jaskini z przewodnikiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 stycznia 2020
706gosiap
Saint Ouen, Francja

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Warto zobaczyć. Przepiękna jaskinia gdzie podziwiać można piękne dzieło stworzone przez naturę. Koniecznie zabrać bluzę i długie spodnie. Temperatura panująca w środku to około 5 stopni. W tej krótszej trasie, którą idzie się godzinę do pokonania jest ponad 900 schodów. Dobra atrakcja również dla dzieci. Dzieci do 6 roku życia wstęp za darmo.

1  Dziękujemy, AnnaM974
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Samo miejsce wartę uwagi, jaskinia zachwyca, swoją wielkością, różnorodnością i przygotowaniem dla turystów. Nie podobała nam się dodatkowa opłata za fotografowanie przy niezbyt niskiej opłacie za wejście. Niestety nie mieliśmy również możliwości zwiedzenia jaskini w języku innym niż Słowacki.Parking platyny dodatkowe 7€. Na miejscu warto być co najmniej 15 min wcześniej, żeby na spokojnie dojść pod górę na miejsce rozpoczęcia wycieczki.

1  Dziękujemy, mateuszgosia
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Ze względu na małe dzieci zrobiliśmy krótką trasę (ok. godziny). Niezapomniane widoki, miły przewodnik, szkoda, że tylko w języku słowackim. W środku jaskini trasa bezpieczna, wybetonowana ścieżka, poręcze, oświetlenie. Jest dość ślisko ze względu na skraplającą się wodę. Dość drogo, jeśli chcesz robić zdjęcia - dodatkowe 10 €, ale najdroższy jest parking - 7 €.

Dziękujemy, Expedition816613
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Bardzo ładna jaskinia. Piękne widoki, ładnie przygotowana pod turystów. Przewodnik mimo że słowacki, dało się wiele zrozumieć. Jedyny minus, trasa zajęła tylko 1 godzinę.

Dziękujemy, robertkV4121QB
Zrecenzowano: 5 maja 2019

Jeśli przebywasz na Słowacji koniecznie odwiedź tą jaskinię. Generalnie nie jest to bardzo tania atrakcja, ale biorąc pod uwagę jej charakter to są to bardzo dobrze wydane pieniądze. Dorośli - 7 euro. Dzieci mają zniżki.

Tradycyjna trasa to około 1000 schodów do pokonania, w mniej więcej 60 minut. Widoki przepiękne, różne formy, kolory i kształty stalaktytów, stalagmitów, stalagnatów. Często miałem wrażenie że oglądam...macki piratów z mitycznego statku Davy'ego Jonesa, z "Piratów z Karaibów". Ładne jeziorko szmaragdowe.

Szerokie i wąskie korytarze. Korytarze nie są w większości niskie, więc tylko czasami, trzeba uważać na głowę.

Polecam dla całych rodzin, ale raczej dla dzieci 7+, ze względu na bezpieczeństwo. Mniejsze dzieci trzeba raczej nosić na rękach, przynajmniej w niektórych częściach jaskini.

Niestety minusem że duża opłata za parking, 6 euro to moim zdaniem przesada.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, pietrasikkamil