Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Minusy:
Wybierając hotel 4 gwiazdki naszym glownym celem bylo odpoczac po podrozy gdyz nastepnego dnia ruszalismy znowu w trase. Niestety dostalismy pokój przy ulicy-gdzie byl ogromny halas przejezdzajacych samochodow. W momencie gdy zamknelismy okno bylo mega duszno. Klimatyzacji w naszym pokoju nie bylo. Wiec zostalo nam spanie w dusznosci lub z halasem za oknem. Mysle,ze biorac nocleg w pensjonacie za 100 zl bysmy byli bardziej wyspani. Na miejscu w recepcji okazalo sie, ze w niedziele basen jest nieczynny. Na stronie nie bylo o tym mowy. Rano po umyciu zebow w umywalce zostalo jezioro- woda nie splywala.
Jedyny plus to smaczne sniadanie i kolacja

Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Super obsługa i jedzenie w restauracji, ceny jak na Słowację mogły by być nieco niższe. Sauny godne polecenia. Pokoje w stylu "późny gierek" ale łóżka wygodne, ładny widok-góry, rzeka. Na parkingu tłoczno trochę. Nieznaczny hałas w pokojach od strony ulicy. Śniadania smaczne z bardzo dużym wyborem. Największym atutem hotelu jest przesympatyczna obsługa.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ZbigAdam
Zrecenzowano: 26 listopada 2018

Budynek hotelu z poprzedniej epoki , taki Orbisowski. Duży parking za budynkiem. Wnętrze hotelu też Orbisowskie , odstające od dzisiejszych czasów ale dla mnie przyjemne, przywołuje wspomnienia. Obsługa w recepcji i w restauracji bardzo miła i pomocna. Pokój duży , dobrze wyposażony, osobno ubikacja , osobno łazienka. Łózko wygodne , jest miejsce do pracy, duża szafa. W hotelu panuje cisza i spokój. Restauracja całkiem przyzwoita, dania obiadowe smaczne. Śniadania bez zarzutu , smaczne, świeże spory wybór . Niezła kawa. Hotel ogólnie polecam .

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miły przyjemny pozytywny pobyt weekendowy w hotelu.
Obsługa bardzo miła.
Restauracja na wysokim poziomie.
Pokoje czyste,zadbane, codzienne sprzątane.W hotelu basen,sauny-fajnie można spędzić czas.
Polecamy!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, IzabeLLa W
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jak najbardziej w porządku. Profesjonalna obsługa mówiąca m.in. po polsku, przestronne pokoje (minusem był brak klimatyzacji - w pokoju dość szybko robiło się duszno i gorąco) i naprawdę pyszne posiłki. Na ogromną pochwałę zasługują kelnerzy, chyba jeszcze nigdy nikt tak królewsko nas nie obsłużył :) W hotelu spędziliśmy tylko jedną noc głównie ze względu na wizytę w pobliskiej Tatralandii i Janosik okazał się dobrym wyborem. :)

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Kamila_i_kot