“Ok”
Slovak Pub — recenzja

Slovak Pub
Nr 68 wśród 1 369 Restauracje (Bratysława)
Kuchnie: Pub, Bar piwny
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje

Sprawna obsługa, smaczne jedzenie (słowacki talerz dla 2 osób, zupa czosnkowa), przystępne ceny, brak klimatyzacji.

Dziękujemy, Marta K

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miło i klimatycznie. W ciągu 20 minut pub zapełnił się po brzegi. Mieliśmy chyba szczęście. Następni czekali dłużej na jedzenie. Potrawy tłuste jak to słowacka kuchnia. Ale po co tyle tłuszczu w pierogach z czekoladą dla dziecka?

Dziękujemy, Voyage794735
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Długi czas oczekiwania na obsługę. Jedzenie stosunkowo tanie, ale surowce potrzebne do przygotowania także tanie. Głównie mączne produkty i tłuste mięso. W smaku nijakie, zawiedliśmy się po przeczytaniu opinii w internecie.
W lokalu bardzo gorąco, brak klimy. Klienci siedzą spoceni i ciężko jest odczuwać przyjemność z jedzenia w takich warunkach.

Dziękujemy, Expedition660774
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo niepozorne - wejście z ulicy do małej kamieniczki, a w środku bardzo klimatyczny i niemały pub. Zamówiłyśmy zupy - fasolową i gulaszową z baraniną ( obie dobre, ale gulaszowa po prostu znakomita ). Na drugie danie bryndzowe halusky i pierogi z bryndza - oba dania naprawdę bardzo dobre. Polecam !

1  Dziękujemy, Martyna D
Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

The food was really good, menu was full of local specialities but the waiter was so rude like he worked there as a punishment. The place could get better options if the service was more kind.

Jedzenie było dobre, a menu pełne lokalnych potraw, niestety kelner był tak nieuprzejmy, ze niesmak pozostał. Zresztą nie tylko kelner, który obsługiwał nasz stolik, ale również jego kolega. Szkoda, bo miejsce mogłoby mieć o wiele lepszą opinię, gdyby nie ta tragiczna obsługa.

Dziękujemy, JaneQ93

Slovak Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bratysława, Kraj bratysławski

Byłeś(-aś) w Slovak Pub? Podziel się wrażeniami!