Zrecenzowano: 21 czerwca 2018

Doskonała lokalizacja, świetna organizacja (lodówka z możliwością opisania produktów, możliwość gotowania). Powitalny drink. Hostel zdecydowanie wart polecenia.
Miałam tylko pecha co do towarzystwa w pokoju - niezwykle głośni Anglicy.

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2018

Położony w centrum, niedaleko starówki. Posiada nieduży parking, na którym miejsce trzeba zamówić w momencie rezerwacji. W piwnicy mieści się bar. Na powitanie otrzymuje się kupon na piwo. W hostelu dominują młodzi ludzie z różnych stron świata, którzy przybyli do Bratysławy raczej w rozrywkowych celach. Pokoje czyste, urządzone w prosty ale funkcjonalny sposób.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, wilku95
Zrecenzowano: 30 stycznia 2018

W hostelu spędzilisy 2 noce. Dużym plusem jest to, iż pokoje wieloosobowe są podzielone na dwa pokoje. Zamykane szafki w pokojach też są świetnym rozwiązaniem. Najlepsza strefa znajduje się na poziomie -1. Bar oraz pokój wspólny. Poznaliśmy wiele ciekawych osób i razem się bawiliśmy. Do samego centrum dosłownie kilka kroków. Pani sprzątająca była bardzo sympatyczna, jedna z dziewczyn na recepcji również :) Uważam, że hostel jest wart polecenia, jak i samo miasto.

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, mielesz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel F, Manager, Patio HostelOdpowiedź udzielona 9 lutego 2018

Right on Marta :) It seems like you had a great time which is always high level pleasure for us to hear!
To be honest I find -1 level where the Bar and Common room are located as my favourite too. Great vibe and meeting fellow travellers becomes super easy in there. Thanks a lot for your feedback and make sure you come back soon :)

Daniel

Zrecenzowano: 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety ich strona wprowadza w błąd. Rezerwowalismy pokój dla 2 osób dorosłych i 3 dzieci. Dostałam tez potwierdzenie w którym było zaznaczona ilość osób. Po przyjeździe okazało się, że dostaliśmy pokój 3 osobowy i mimo, że na stronie jest napisane tłustym drukiem- dzieci bezpłatnie, to Pani nam wytłumaczyła, że Maluchy są bezpłatnie pod warunkiem, że śpią z nami na łóżku - masakra. Za łóżka dla dzieci dopłata po 10 euro. Co się okazało po długiej dyskusji z Panią. Bierzemy ,zapłacone a Pani mi mówi, że dwa łóżka się nie zmieszczą. Tu mnie trafiło.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Lucyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel F, Manager, Patio HostelOdpowiedź udzielona 28 września 2017

Dear Guest,
first of all thank you very much for sharing your experience with us, the time taken to do so is much appreciated. We are truly sorry to hear that you didn't like our services for what we apologise. We also apologise for the misunderstanding, which is the reason I am posting the policy copied from our website below.

------------------------------
All children are welcome.
Free! Up to two children under 6 years stay free of charge when using existing beds.
All children under 2 years are charged EUR 10 per night in a crib.
All children under 16 years are charged EUR 10 per night for extra beds.
Any additional older children or adults are charged EUR 10 per night for extra beds.
Any type of extra bed or crib is upon request and needs to be confirmed by management.
------------------------------

We find it quite self-explanatory, therefore we had to follow the rules and take the actions we did. Once again thank you for your time.

Best regards,

Daniel

Zrecenzowano: 10 października 2016

Lokalizacja fantastyczna, wszędzie da się dojść na piechotę (dworzec autobusowy, centrum miasta, dworzec do zamku Devin). Tuż za rogiem ulica z najlepszym cenowo i jakościowo jedzeniem (taniej niż w samym śródmieściu, a i tak na każdej wyciecze polecają właśnie PUB SLOVAK, który sąsiaduje z hostelem). Hostel ma wiele umów partnerskich i zniżek. W samym hostelu jest bar działający od 17 do 1 w nocy, który ma ceny fajne, a dodatkowo happyshours i welcome drinki. Łazienki bardzo estetyczne, trochę małe ręczniki daje dają radę. Szkoda tylko, że wykwaterowanie do 10 rano w Bratysławie na serio można poszaleć!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach wieloosobowych są bardzo duże szafki, więc jeśli spanie grupowe nie jest problemem to nie będziecie mieć żadnego problemu.
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Hanna1529