Pałac Prezydencki z fontanną i ogrodami.

Pałac Prezydencki mieści się w centrum, na placu z Fontanną Pokoju. Znajduje się tu siedziba... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
floo86
Ruda Śląska, Polska
Ładny park

Zrecenzowano: 10 maja 2017
Krzysiek K

Zrecenzowano: 10 maja 2017

Na tyłach pałacu ładny prezydencki park otwarty dla zwiedzających. Chyba jeden z najbardziej zadbanych w Bratysławie (co nie jest takie typowe tutaj). Park ciekawszy niż sam Pałac.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, Krzysiek K
Zrecenzowano: 7 marca 2017

Myślałam, że Pałac Prezydencki bardziej mnie onieśmieli - ale nie. Jest surowy, bez szaleństw i fajerwerków. Na tyłach Pałacu zwyczajny ogród.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 10 października 2016

Podobno za pałacem są piękne ogrody, ale nie ma możliwości wejścia do nich, więc szkoda nawet nabierać apetytu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, Hanna1529
Zrecenzowano: 11 września 2016

Warto zobaczyć jak mieszka głowa państwa Słowacja. ALe czy byłbym przyćminy jego pięknością, chyba nie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 1 lutego 2016

Spoglądając na oddalającą się bramę i opuszczając Stare Miasto myślałem o tym ,ile czasu pozostało nam do końca dnia i co możemy jeszcze dzisiaj zobaczyć . Chciałem stanąć przed Pałacem Prezydenckim i zobaczyć różnice w budowlach zamieszkałych przez "głowy państw "Słowacji , Czech czy Wielkiej Brytanii .przed pałacem fontanna , ogrodzenie z metalowych prętów i dwie bramy koloru złotego .Poza ogrodzenie wstęp wzbroniony - rozumiem . Obeszliśmy pałac dookoła i z tyłu widać było rozległe ogrody. Wiele szczegółów nie widzieliśmy ale dla mnie pałac ten przypominał " mini Buckingham Palace " .

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
Dziękujemy, Honoriusz T