“Tradycyjne jedzenie”
U Sedliaka — recenzja

U Sedliaka
Nr 60 wśród 1 496 Restauracje (Bratysława)
Kuchnie: Czeska
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, cena niewygórowana, można się najeść. Za obiad dla 2 osób z piwem 22€. Jedzenie dość tłuste, ale to raczej specyfika lokalnej kuchni. Wnętrze w słowiańsko-post-PRLowskim klimacie. W sumie nam się podobało.

Dziękujemy, Tomaszewska-89

Zrecenzowano 13 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzonko, duże porcje, obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze regionalnych dań. Swojsko i przyjemnie. Polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, adamfW2217MN
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EvaMrvanova, Majiteľ, U SedliakaOdpowiedź udzielona 14 grudnia 2018

Dziękuję bardzo

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko co zamówiliśmy było smaczne. Obsługa średnia minus za to,że nie mówi po angielsku. Wystrój nie nasze klimaty, nieco zaniedbane miejsce.. Mimo tego jednak warto wybrać się jeśli chcesz zjeść lokalnie. Na rachunek długo czekaliśmy i możliwość zapłaty kartą, kelnerka często siedziała sobie na fajce.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy słowackie danie dla dwojga - dwa rodzaje klusek plus pierogi-jedzenie smaczne, porcje wystarczające.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 921magdaw
Zrecenzowano 27 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój przypomina schronisko w górach. Tanie i dobre jedzenie niedaleko ścisłego centrum. Godne polecenia

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Katarzyna K

U Sedliaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bratysława, Kraj bratysławski

Byłeś(-aś) w U Sedliaka? Podziel się wrażeniami!