Otwarte dzisiaj: Zamknięte

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019
MariaSosnowska
Raciechowice
Wizytówka miasta

Miejsce ktore czesto widywalem przejezdzajac przez Bratyslawe, jadac na chorwacje,ale w koncu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 marca 2019
koliberos
Świętokrzyskie, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 164)

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wspaniale prezentuje się zwłaszcza z Brzegu Dunaja lub z widoku na pomniku Slavin. Nie byłam w środku z zewnątrz bardzo ładny.

Dziękujemy, MariaSosnowska
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemność zwiedzania - zamek jest pięknie odrestaurowany, łączy nowoczesność z historią, nie jest przeładowany eksponatami. Super widok na miasto i okolicę.

Dziękujemy, KasikK
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie z zewnątrz, tragicznie w środku. Zamek nie ma klimatu, jedynie puste odrestaurowane nazbyt nowocześnie pomieszczenia. Zdecydowanie nie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 766_ukaszd
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż, powinni wpuszczać na ów zamek za darmo, choćby dla promocji miasta. Zamek to tylko mury, w środku bodaj 4 lustra w pozłacanych ramach, wszystkie sale puściutkie prócz jednej - w której stał jeden zegar. Zatem jeden jedyny eksponat to zegar, tak samo jak jeden jedyny cieć pilnowacz. Bo czego tam strzec? Nie polecam wchodzić do środka. Stracone 10 euro.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, markwamarkwa
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek z zewnątrz piękny i w dzień i w nocy...i tyle...wg mnie. W środku pusto nowocześnie i sezonowe wystawy. Trochę rekompensuja podziemia. Wstęp 10€. Park to trochę krzewów, kliniec i ...tyle. Z ciekawości można, ale nasz Łańcut, Kraków, Warszawa, Malbork nawet Krasiczyn stawia nas ponad... :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Malutki1975