“Lokalny faworyt”
Koliba Kamzík — recenzja

Koliba Kamzík
Nr 22 wśród 1 498 Restauracje (Bratysława)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lokalne jedzenie, miła obsługa i przyjemna lokalizacja. Restauracja znaleziona na TripAdvisor wśród najlepiej ocenianych, nie bez powodu.

Dziękujemy, ernnie07

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór dań lokalnych, szybka miła obsługa, ceny dogodne. Pyszne pierogi, pięknie podane, dość duża porcja. Dobra lokalizacja na starówce.

Dziękujemy, stoff11
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje Koliba Kamzik wybraliśmy ze względu na to, że chcieliśmy spróbować tradycyjnych, słowackich potraw. I można zdecydowanie powiedzieć, że to nam się udało.
Wnętrze restauracji sprawia miłe wrażenie. Wszystko jest zadbane, i dobrze urządzone.
Na pierwsze danie wybraliśmy: kapuśniak oraz zupę czosnkową. Jeżeli chodzi o kapuśniak to nie ma tutaj żadnych zastrzeżeń, natomiast odnośnie zupy czosnkowej: jest to wywar (bardzo intensywny) czosnku, przez co po zjedzeniu zupy jej zapach może utrzymywać się na prawdę przez długi czas. Dlatego tez radzimy zastanowić się przed wyborem tej zupy ;)
Drugie danie to: Haluszki z kiełbasa, oraz wyprażany ser z frytkami i sałatką. Z racji faktu, że haluszki jedzone były pierwszy raz w życiu, ciężko jest ocenić walory tego dania, jednak były one smaczne. Wyprażany ser - dobrze skomponowany zestaw.

Ponadto pierwszy raz testowaliśmy słynną na Słowacji Kofolę, ale smak absolutnie nie przypadł nam do gustu! I więcej już nigdy nie zdecydowaliśmy się na jej wybór...

Dziękujemy, Klapuszki
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja rewelacyjnie położona. Bardzo klimatyczna. Duzy ruch ale nie ma problemu ze stolikem. Bardzo ładnie i bardzo smaczne lokalne dania. Przystępne ceny.

Dziękujemy, Malutki1975
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulne miejsce, super obsługa i przede wszystkim bardzo dobre jedzenie! Jeszcze tu wrócimy!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Eliza S

Koliba Kamzík — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bratysława, Kraj bratysławski

Byłeś(-aś) w Koliba Kamzík? Podziel się wrażeniami!