“Rodzinny obiad”
Janos Vendeglo — recenzja

Janos Vendeglo
Nr 2 wśród 94 Restauracje (Siofok)
Kuchnie: Węgierska

Fantastyczne jedzenie.
Zupa gulaszowa majstersztyk. Polecam brać duży rozmiar.
Kotlet po wiedeńsku olbrzymi i pyszny.
Jedzenie świeże i dobre.
Miejsce dla dzieci do zabaw, czyste i bezpieczne.
Łazienki czyste. Będziemy tam wracać.

Dziękujemy, Nomad669782

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To nie jest zwykła restauracja, spróbuj !
Dobra lokalizacja, wystrój nastrojowy, jedzenie najwyższych lotów.

Nigdy nie piszę recenzji, ale teraz jestem zmuszony - majstersztyk smaków !

Dziękujemy, ZYYT
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, trzeba tez trafic na fajnego kelnera. Bylismy tu dwa razy i za pierwszym razem obsluga byla slaba bo kelner mamrotal cos pod nosem ale za drugim razem super. Jedzenie pyszne i ladnie podane.

Dziękujemy, wojlot
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Bardzo dobra obsługa. Jedzenie bardzo dobre. Polecamy wątróbkę, tatar. Menu dziecięce z daniem bez frytek.

Dziękujemy, TomaszM1196
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma się co rozwodzić, opinie na tripadvisor mocno przesadzone. Obsługa na bardzo niskim poziomie, kelner śnięty. Temperatura +26 podał ciepła wodę, poprosiłem o lód to patrzył na mnie jak na psychola. Jedzenie poprawne, bez szału natomiast moim zdaniem za tą jakość cena mocno zawyżona. Dla głodnego ok, ale nie polecam.

Dziękujemy, 947_ukaszg

Janos Vendeglo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siofok, Somogy County
Siofok, Somogy County

Byłeś(-aś) w Janos Vendeglo? Podziel się wrażeniami!