“Pyszne, typowe węgierskie jedzenie, w bardzo atrakcyjnych cenach”
Tusculanum — recenzja

Tusculanum
Nr 12 wśród 86 Restauracje (Miszkolc)

Fajne miejsce, nie wykwintna restauracja. Mili kelnerzy, menu na stronie internetowej po polsku, obsługa mówiła po niemiecku i angielsku. Bardzo duże, smaczne porcje. Super dobre piwo, którego nie można kupić w sklepie.

Dziękujemy, 490gabrielak

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna restauracja z przyjemną obsługą. Kelnerki znają język angielski i menu jest dostępne w kilku językach za pośrednictwem strony internetowej. Na miejscu jest muzyka na żywo dająca przyjazny klimat w restauracji. Jedzenie super z dużymi porcjami. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, 736pawelg
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Mięso niejadalne, tłuste i dziwnie pachnie. Z dania zjedliśmy tylko ziemniaki. Ceny umiarkowane, ale w stosunku do jakości potraw to zawyżone. Jedyny plus to miły kelner.

Dziękujemy, Franek42
Zrecenzowano 21 maja 2019

Bardzo miły kelner z Koszyc,więc bez problemu po polsku. Porcje duże , ceny typowe, piwo i wina dobre. To tyle dobrego. Placek po węgiersku ( po cygańsku?) cieniutki,zimny sino szary,miękki. Farsz ; pokrojona w małą kostkę pierś kurczaka (sic!) z mikroskopijną ilością nijakiego sosu. Obok wielka porcja pokrojonych w kostkę ogórków,pomidorów i sałaty lodowej bez grama dresingu. Obecna zresztą na wszystkich talerzach które widziałem. Obok siedziała para starszych ludzi z Czech i miała podobne zastrzeżenia. OK może miałem pecha.

Dziękujemy, dziadekJacek
Zrecenzowano 4 maja 2019

Niemili, mega słabo. Byliśmy z dziećmi w deszczu, brak miejsc, mimo że mogliśmy jeszcze bez problemu się zmiescic

Dziękujemy, Turysta123456788

Tusculanum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Miszkolc, Borsod-Abauj-Zemplen County

Byłeś(-aś) w Tusculanum? Podziel się wrażeniami!