“Świetna pizza w MISKOLCU- POLECAM”
Rossita Pizza Miskolc — recenzja

Rossita Pizza Miskolc
Nr 5 wśród 86 Restauracje (Miszkolc)
Kuchnie: Europejska, Włoska
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę sie oszukalem suchej pizzerii w Miskolcu. I w końcu dzięki tripadvisor trafiłem w końcu do tej pizzerii. Zamowilismy z rodziną 2 pizzę. Rewelacja naprawdę najlepsza jaką jadłem na Węgrzech. Obsługa sympatyczna, stoliki na zewnątrz. Tylko muzę Cię zmylić baner przed wejściem. Wschodzi się w innym miejscu niż jest baner - W prawo od drzwi przez bramę. Ja POLECAM !!!!!

1  Dziękujemy, Sirk99

Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeczytaliśmy dużo dobrych opinii, postanowiliśmy sprawdzić jak jest. Kilka minut drogi od dobrze znanego "mostka zakochanych". Miejsce posiada fajny klimat. Pizza bardzo dobra, podana bardzo szybko, palce lizać :) w menu szereg innych dań, można sprobować wina, piwa jak i pysznej lemoniady. Jeśli masz ochotę coś zjeść to warto poświęcić tych 10-15 minut na odszukanie tego miejsca. Polecam dla par i wiekszych grup :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, krzysztofwarszawa1
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Odwiedziliśmy restaurację z polecenia gospodarza pensjonatu, w którym nocowaliśmy. Nie zawiedliśmy się. Pizza na cienkim cieście, smaczna, acz poprawna. Nie jest może w punkt taka, jaką by włosi zrobili, ale smaczna. Duży wybór kombinacji smakowych. Na plus również obsługa (można porozumieć się po angielsku) oraz uroczy ogródek.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, fistach25
Zrecenzowano 10 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam bo naprawdę warto. Obsługa bardzo miła, dania dostaliśmy po około 15 minutach. Jedzenie bardzo smaczne. Ogólnie nie ma się do czego przyczepic :)

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, 352jarekk
Zrecenzowano 30 października 2016 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie byliśmy tam dwa razy za kazdym razem wszystkim bardzo smakowało w szczególności polecam pizzę przepyszna ;)

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, Paweł S

Rossita Pizza Miskolc — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Miszkolc, Borsod-Abauj-Zemplen County

Byłeś(-aś) w Rossita Pizza Miskolc? Podziel się wrażeniami!