Baseny w jaskiniach

Fajne miejsce, nietypowe. Baseny zorganizowane w jaskiniach i również na zewnątrz. Bylyśmy na końcu... Przeczytaj więcej

Lubinia
Baseny w jakiniach

Zrecenzowano: 2 września 2019
Emulec

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dla osób nie szukających wrażeń na wysokich zjezdzalniach. Labirynty basenów umieszczone w jaskiniach robią wrażenie i choćby z tego powodu to miejsce jest unikalne i warte odwiedzin. Ale po 2.5 H ja już zaspokoilam własne potrzeby basenowe.

Dziękujemy, Emulec
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bie wiem jak poza sezonem, ale w sezonie zdecydowanie odradzam. Skusiły nas piękne zdjęcia. Same skały i jaskinie faktycznie ładne, ale poruszając się gęsiego, jeden za drugim, ciągle się o kogoś ociarając, czar pryska. Było takie zagęszczenie ludzi, że ciężko było się zatrzymać poruszając się w basenie (chyba że na basenach zewnętrznych, akurat lało i było zimno). Pół godziny szukaliśmy wolnej szafki, sprzedają wiecej biletów niż jest miejsc. Czulismy się tam bardzo źle, poupychani jak sardynki. Komercha i nic więcej.

Dziękujemy, tiggerwsh
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tutaj już kolejny raz. I powiem szczerze że robie to tylko dla dzieci. Bilety dość drogie 11000 HUF (za 4 godz). Leży czym masz mało basenów i 1 ciągną temat ma zewnątrz gdzie ciężko znaleźć miejsce. Groty ok to jest plus tego miejsca. Pieknie wykonane nic dodać nic ująć. Na plus również szafki na zegarek lub klucz. Mało miejsca na plażowanie więc ludzie leżą pod każdym wolnym krzakiem. A teraz totalny minus kreatury dyskredutuje takie miejsce to katering A w zasadzie jego brak. Praktycznie poza jedna restauracją z jedzeniem na wagę nie ma tutaj nic. Tragedia. Czas szybko leci wiec 4 godziny szybko się kończą i trzeba uciekać. Czy polecam ? Sam nie wiem mam mieszane uczucia. Jak dla mnie tylko groty są warte zobaczenia. Standard pozostałych atrakcji to niestety lata 80-te a mamy półki co XXI wiek.

Dziękujemy, Sirk99
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Baseny i termy super. Jaskinie robią wrażenie. Gorzej muszę sie wypowiedzieć na temat jedzenia w bufecie. W porze obiadowej zabrakło jedzenia w bufecie i widelcy. Prosząc o widelce powiedziano mi że będą później. Za jedzenie i picie w barach i bufecie płacić można tylko gotówką i trzeba chodzić do szatni po pieniądze albo wyposażyć się w wodoodporne saszetki na pieniądze.

Dziękujemy, 736pawelg
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Brud pływające chusteczki i plastry. Wszędzie włosy na ziemi zbite w jedno. Bardzo nie polecam. Żałuję że się tu pojawilem.

Dziękujemy, bart_omiejl473