Miszkolc
Baseny w jaskiniach

Fajne miejsce, nietypowe. Baseny zorganizowane w jaskiniach i również na zewnątrz. Bylyśmy na końcu... Przeczytaj więcej

Lubinia
Baseny w jakiniach

Polecam dla osób nie szukających wrażeń na wysokich zjezdzalniach. Labirynty basenów umieszczone w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 września 2019
Emulec

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tutaj już kolejny raz. I powiem szczerze że robie to tylko dla dzieci. Bilety dość drogie 11000 HUF (za 4 godz). Leży czym masz mało basenów i 1 ciągną temat ma zewnątrz gdzie ciężko znaleźć miejsce. Groty ok to jest plus tego miejsca. Pieknie wykonane nic dodać nic ująć. Na plus również szafki na zegarek lub klucz. Mało miejsca na plażowanie więc ludzie leżą pod każdym wolnym krzakiem. A teraz totalny minus kreatury dyskredutuje takie miejsce to katering A w zasadzie jego brak. Praktycznie poza jedna restauracją z jedzeniem na wagę nie ma tutaj nic. Tragedia. Czas szybko leci wiec 4 godziny szybko się kończą i trzeba uciekać. Czy polecam ? Sam nie wiem mam mieszane uczucia. Jak dla mnie tylko groty są warte zobaczenia. Standard pozostałych atrakcji to niestety lata 80-te a mamy półki co XXI wiek.

Dziękujemy, Sirk99
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Baseny i termy super. Jaskinie robią wrażenie. Gorzej muszę sie wypowiedzieć na temat jedzenia w bufecie. W porze obiadowej zabrakło jedzenia w bufecie i widelcy. Prosząc o widelce powiedziano mi że będą później. Za jedzenie i picie w barach i bufecie płacić można tylko gotówką i trzeba chodzić do szatni po pieniądze albo wyposażyć się w wodoodporne saszetki na pieniądze.

Dziękujemy, 736pawelg
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Brud pływające chusteczki i plastry. Wszędzie włosy na ziemi zbite w jedno. Bardzo nie polecam. Żałuję że się tu pojawilem.

Dziękujemy, bart_omiejl473
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Generalnie hotel zatrzymał się na 1999-2002 roku. Nie można "płacić" zegarkiem od szafki, szafki, przebieralnie wątpliwej jakości, ale same termy robią wrażenie.
Najprawdziwsze skały nad głowami. Szkoda tylko że najcieplejszy basen ma "tylko" 35 stopni. Nie czuć w powietrzu minerałów tak jak to jest w Chochołowie czy w Bani, ale trzeba chyba uwierzyć że to nie tylko podgrzewana woda z chlorem, a drogicenne termy ;)
Generalnie trochę Aquapark.

1  Dziękujemy, Matatucha
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Oryginalne kapielisko w grotach warte odwiedzenia i spedzenia 2-3 godzin . Trochę zaniedbane . Widac upływ czasu i miniona epoke . W grotach raczej spacer niz pływanie . Bardzo słaba infrastruktura typu bar , restauracje , ale można cos zjeśc czy wypić piwo .

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Jolanta5