Miszkolc
Baseny w jaskiniach

Fajne miejsce, nietypowe. Baseny zorganizowane w jaskiniach i również na zewnątrz. Bylyśmy na końcu... Przeczytaj więcej

Lubinia
Baseny w jakiniach

Polecam dla osób nie szukających wrażeń na wysokich zjezdzalniach. Labirynty basenów umieszczone w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 września 2019
Emulec

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Baseny i termy super. Jaskinie robią wrażenie. Gorzej muszę sie wypowiedzieć na temat jedzenia w bufecie. W porze obiadowej zabrakło jedzenia w bufecie i widelcy. Prosząc o widelce powiedziano mi że będą później. Za jedzenie i picie w barach i bufecie płacić można tylko gotówką i trzeba chodzić do szatni po pieniądze albo wyposażyć się w wodoodporne saszetki na pieniądze.

Dziękujemy, 736pawelg
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Brud pływające chusteczki i plastry. Wszędzie włosy na ziemi zbite w jedno. Bardzo nie polecam. Żałuję że się tu pojawilem.

Dziękujemy, bart_omiejl473
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Generalnie hotel zatrzymał się na 1999-2002 roku. Nie można "płacić" zegarkiem od szafki, szafki, przebieralnie wątpliwej jakości, ale same termy robią wrażenie.
Najprawdziwsze skały nad głowami. Szkoda tylko że najcieplejszy basen ma "tylko" 35 stopni. Nie czuć w powietrzu minerałów tak jak to jest w Chochołowie czy w Bani, ale trzeba chyba uwierzyć że to nie tylko podgrzewana woda z chlorem, a drogicenne termy ;)
Generalnie trochę Aquapark.

1  Dziękujemy, Matatucha
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Oryginalne kapielisko w grotach warte odwiedzenia i spedzenia 2-3 godzin . Trochę zaniedbane . Widac upływ czasu i miniona epoke . W grotach raczej spacer niz pływanie . Bardzo słaba infrastruktura typu bar , restauracje , ale można cos zjeśc czy wypić piwo .

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Jolanta5
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jechałem tam skuszony opiniami znajomych i z internetu. Niestety mocno się rozczarowałem. Nie chce się rozpisywać. Ograniczę się do kilku uchybień. Nieczynne „bicze wodne” a jeśli już coś działa to bardzo słabo. W miejscu z saunami działały tylko dwie w tym w jednej śmierdziało. Reszta zepsuta albo działała za dopłatą na żeton - żenada. Zero informacji o właściwościach wody czy saun w języku innym niż węgierski. Jakuzzi włączane raz na godzinę na 10 minut. Obiekt zamykany o 20 co tu oznacza ze o 19:15 jesteś wypraszany z wody. W szatni otwarte okna bo zamykają i trzeba przewietrzyć, niech się klient przeziębi. Mało przebieralni. Ratownicy pilnują tylko wejścia. Serio! Zero ich na obiekcie mimo wielu dzieci. Woda nie sprawiała własności leczniczych. Może to moje subiektywne odczucie ale wody termalne mają specyficzny zapach a tu... chlor. Przeszkadza również, choć to nie wina obiektu, hałas. Dzieci lubią pokrzyczeć co przy tych sklepieniach daje warunki utrudniające relaks. Całość grot można opłynąć w 5 minut. Wejściówka niby za niewygórowana cenę (dwie osoby dorosłe 100) ale za dwa zwykle lody z zamrażalnika 20 zł. Nawet w PL już tak nikt nie robi. Brak parkingu. Słabo oznakowane. Drogi w mieście jak na Ukrainie. Ogólnie PRL. Nie polecam. P.S. Z tymi jaskiniami fajny patent, ale reszta psuje wszystko. Może jestem za bardzo wymagający. Przepraszam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, julekg2015