“Raj dla podniebienia!!!”
Tompos — recenzja

Tompos
Nr 2 wśród 62 Restauracje (Keszthely)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Urocza restauracja z dużym parkingiem.
Jedzenie... Rewelacja!!! Pyszne do obłędu! Dosmaczone, soczyste wspaniałe! Polecam filet z kaczki z brzoskwiniami;)

Dziękujemy, 376anetar

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zasugerowaliśmy się dobrymi opiniami postanowiliśmy odwiedzić restauracje. Bardzo dobre zupy- grzybowa, groszkowa i rosół. Drugie dania niestety przeciętne zamówiliśmy talerz mięsny dla dwoje niestety mięsa były przesuszone i bez smaku. Do tego zamówiliśmy deser tutaj znowu pozytywne zaskoczenie. Kawka przeciętna. Podsumowując restauracja przeciętna.

Dziękujemy, sybillag2017
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita restauracja zasługująca na najwyższe noty. Wybór, smak, świeżość surowców, relacja do cen : TOP OF THE BILL!
Kaczka rewelacja, naleśniki Gundel & creme brullé zasługują na gwiazdki Michelin!

Dziękujemy, 673piotrm
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny obiad, przystępne ceny, duże porcje, sympatyczna obsługa, piękny wystrój sali!
Nic dodać nic ująć, wspaniałe miejsce.

Dziękujemy, likeabedlamite
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna kuchnia, duże porcje, wspaniałe połączenia smakowe, kącik dla dzieci i fotelik do karmienia a także przewijak. Kuchnia wegańska i bezglutenowa. Gorąco polecam, jedna z lepszych kolacji podczas pobytu nad Balatonem a ceny bardzo przystępne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 113stanleyi

Tompos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Keszthely, Zala County
Keszthely, Zala County

Byłeś(-aś) w Tompos? Podziel się wrażeniami!