“Dyskryminacja”
Jóbarát Vendéglö — recenzja

Jóbarát Vendéglö
Nr 3 wśród 62 Restauracje (Keszthely)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Jeszcze nigdy nie zostaliśmy tak po chamsku potraktowani przez kelnera. Było nas 6 osób, kelner stwirdził że nas nie obsłuży i mamy się wynosić bo stoliki są 4-5 osobowe i nas nie obsłuży.
Jak wchodzili Węgrzy i siadali w 2 osoby to było okej, jak my chcieliśmy usiąść po 3 osoby to stwierdził że tak nie można, chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Przykro mi bo po całym dniu jazdy chcieliśmy zjeść słynne węgierskie jedzenie a tu taki pajac zepsłuł oponię węgrom

Dziękujemy, Roman K

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Godzina 21.00 pani informuje, że kuchnia już zamknięta. Wybierając się nad Balaton w drugiej połowie sierpnia trzeba liczyć się, że jest już po sezonie.

Dziękujemy, D4827VQadrianb
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra karczma, dużo miejsc, przy ulicy o dużym ruchu.
Byłem 2 razy i nie żałuję bo mogłem poznać współczesną węgierską kuchnię.
Mało malownicza okolica!

Dziękujemy, 673piotrm
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami innych przeszliśmy 2km w temperaturze 33 stopnie, żeby dotrzeć w to polecane miejsce. Generalnie żałujemy, trzeba było pójść gdziekolwiek byle bliżej. Placek ziemniaczeny z warzywami był przypalony (spalenizna schowana od środka, żeby nie było widać), przy czym sam placek bardzo mączny, mocno średni. Warzywa z mrożonki. Gulasz wieprzowy bardzo tłusty. Obsługa nie mówi po angielsku.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Expedition660774
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Porcje bardzo duże. Karta bardzo duża co wg mnie jest duża wadą. Człowiek siedzi 30 min i myśli co wybrać z ponad 70 dań.
Obsługa mówi po angielsku podstawowo.
Dwa razy tam jedliśmy i smaki nas nie zachwyciły. Człowiek się na je bo dużo, ceny 1500-2000.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, dbk92

Jóbarát Vendéglö — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Heviz, Zala County

Byłeś(-aś) w Jóbarát Vendéglö? Podziel się wrażeniami!