“Pysznie ”
Vitorlás Bisztró — recenzja

Vitorlás Bisztró
Nr 1 wśród 62 Restauracje (Keszthely)

W restauracji spróbowaliśmy zup- rosół, gulasz .Kilku drugich dań oraz deserów. Wszystko było pięknie podane i pyszne. Restauracja ma swój klimat i jest tuż nad samym Balatonem. Na pewno warto ja odwiedzić !

Dziękujemy, sybillag2017

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Jest smacznie i sympatycznie. Lokalizacja przy plaży zdecydowanie uatrakcyjnia posiłek. Fajnie, że można posmakować lojalnej węgierskiej kuchni i to w całkiem dobrym wydaniu.

Dziękujemy, Barbara P
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce przy plaży, zdała od miejskiego zgiełku. Niesamowita obsługa kelnerska. Wielkie podziękowania dla Pana kelnera który swoim (dającym się odczuć) naturalnym zachowaniem był w stanie oczarować naszego syna, a także wyjść z inicjatywą, aby najpierw dziecko otrzymało i zjadło posiłek, a dopiero My (jeszcze upewnił się czy na pewno nie sprawi to problemu, że dziecko zje najpierw, a my otrzymamy posiłek po chwili). Naprawdę wielki podziw dla kelnera, za podejście do klienta. Jeśli chodzi o jedzenie to przepyszne. Rosół z dań dziecięcych petarda, spaghetti i stek tak samo. Jednak ocena na trip advisor wskazująca pierwsze miejsce nie bierze się z nikąd.

Dziękujemy, danielsS2571RS
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem szczerze ale stek był najlepszy jaki jadłem w życiu, polecam wszystkim jak bedziecie w tej okolicy. Najlepsza była jednak marynowana cebulka przygotowana przez właścicielkę. Palce lizać. W drodze powrotnej wszystko zrobimy aby tam wrócić.

Dziękujemy, marcin_Lobo
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce na plaży nad Balatonem w Keszthely gdzie można znaleźć wolny stolik i przyzwoicie zjeść. Polecam zupę gulaszową. Nie jest tak tanio jak w okolicznych barach ale „coś za coś”

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 173dariuszw

Vitorlás Bisztró — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Keszthely, Zala County

Byłeś(-aś) w Vitorlás Bisztró? Podziel się wrażeniami!