“Nie polecam”

Gizi Néni's Hungarian Restaurant
Nr 6 wśród 60 Restauracje (Heviz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie okropne. Mieso twarde, nie dalo się pogryzc ani pokroic( danie opisane w karcie jako ulubione szefa). Gulasz to kawałki miesa z cebula, bez sosu. Wszystko topilo sie w tluszczu. Kiedy powiedzieliśmy kelnerowi ze mieso bylo twarde, odpowiedział tylko SORRY. Kolejny kelner przyniosl rachunek i czekal na napiwek, kiedy go nie dostał po prostu wzial pieniadze i nie przyniosl reszty!!! Cos okropnego.

Dziękujemy, Basia B

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Niedawno byliśmy w tej restauracji. Jedzenie smaczne niestety spora ilość klientów spowodowała, że czekaliśmy na posiłek ponad godzinę. Zostało to wynagrodzone darmowym kieliszkiem Palinki. Bardzo miła obsługa kelnerska. Posiłki obfite.

Dziękujemy, K K
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Chcieliśmy się z mezem szybko posilić czymś dobrym w ciągu dnia i zamówiliśmy tradycyjna węgierska zupę gulaszowa. Bardzo sycaca, smaczna i esencjonalna zupa. Obsługa mila i pomocna. Polecamy.

Dziękujemy, agnieszkaiwaa
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia rewelacja. Tradycyjna węgierska. Bardzo smaczna. Z uwagi na chyba braki kadrowe mogą być problemy z komunikacją po angielsku. Podglądaliśmy na sąsiednich stolikach , potrawy bywały naprawdę duże i wyglądały bardzo apetycznie. Nasze zamówienia w pełni spełniły nasze oczekiwania. Przeszkadzał nam trochę grajek w bawarskim stylu, ale co kto lubi. Ceny też nie były wygórowane. Restauracja godna polecenia.

Dziękujemy, 753leszekw
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Przemiła obsługa , bardzo dobre jedzenie. Muzyka na żywo dopełniająca klimatu.
Polecam z czystym sercem.

Dziękujemy, Łukasz S

Gizi Néni's Hungarian Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Keszthely, Zala County
Heviz, Zala County

Byłeś(-aś) w Gizi Néni's Hungarian Restaurant? Podziel się wrażeniami!