Magiczne miejsce!

Winiarnia znajduje się na terenie nieeksploatowanego już kamieniołomu. Zupełnie inny klimat niż w... Przeczytaj więcej

karolinawit
Świetne miejsce

Położenie winnicy robi wrażenie. Na miejscu zostaliśmy oprowadzeni przez bardzo miłego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
ldohwell

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Położenie winnicy robi wrażenie. Na miejscu zostaliśmy oprowadzeni przez bardzo miłego pracownika.
Darmowa degustacja oraz duży wybór dobrych win w przystępnej cenie.

Dziękujemy, ldohwell
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Miejsce mające niepowtarzalny klimat, bardzo fajnie urządzone, robi wrażenie. Bardzo miły personel, trafiliśmy tam przypadkiem a zostaliśmy oprowadzeni i usłyszeliśmy historię tego miejsca. Zostaliśmy zaproszenie do degustacji wina, wino pyszne, zdecydowaliśmy się na zakup kilku butelek, ceny jak najbardziej przystępne. Mimo iż nie jesteśmy winiarskimi ekspertami bardzo nam się podobało. Polecam każdemu !

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Niesamowite miejsce wśród skał i przemiły właściciel. Że wina cudowne, wiedzieliśmy już wcześniej, dlatego tam pojechaliśmy. Naprawdę warto tutaj zajrzeć, jeżeli jesteś w okolicy w okolicy. Ba, moim zdaniem warto nadłożyć drogi.
Po degustacji, warto zrobić zapasik. Ceny na miejscu są przystępne, czego niestety nie można powiedzieć o cenach u dystrybutorów w Polsce.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Gruszka_Genoveva
Zrecenzowano: 17 grudnia 2018

To niezwykłe miejsce o ciekawej historii. Właściciel oprowadził nas po całym terenie opowiadając o historii tego miejsca oraz o w własnej determinacji do stworzenia tej wyjątkowej winiarni. Dziedzińce i tunele wydrążone wśród skał, echo i huśtawki które zachwyciły dzieci oraz dom mieszkalny wykuty w skale - to na prawdę warto zobaczyć. Na koniec udaliśmy się na degustację do pięknej sali wydrążonej w skale. Zwróćcie uwagę na zachwycające etykiety butelek. Serdecznie polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, kangurka
Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Urocze spotkanie z przemiłym właścicielem winnicy. Jedne z najlepszych win w Egerze. Niesamowite miejsce! Przepiękne widoki, przystępne ceny. Na pewno będziemy tu wracać.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Cezary M