“Warta odwiedzenia”

Excalibur Kozepkori Lovagi Etterem
Nr 13 wśród 92 Restauracje (Eger)
Kuchnie: Węgierska
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, chociaż dość mocno tłuste. Raczej nie węgierskie ale niespotykane w smaku i sposobie podania. Kelnerka bardzo miła. Menu ciężko rozczytać ze względu na czcionkę.
Warto przyjść zobaczyć, spróbować.

Dziękujemy, 927magdac

Zrecenzowano 22 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się w Parku. Wszystko w stylu rycerskim. Jedzenie bardzo smaczne w dobrej cenie. Raczej nie w stylu węgierskim. Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Marta Z
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Byłem z rodziną w tym miejscu dwa razy - w lipcu 2015 i lipcu 2016 - niestety za drugim razem było gorzej. Wydaje nam się , że restauracja obniża standardy. Wcześniej miła obsługa, fajna, klimatyczna muzyka, dobre jedzenie. W tym roku zostało tylko dobre jedzenie. Potwierdzam brak wyboru wina w karcie, co w Egerze zakrawa na śmieszność, ale faktycznie tak jest. Nie jest to też najtańsza restauracja, ale coś za coś. Generalnie można odwiedzić.

Termin wizyty: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Ssobi
Zrecenzowano 2 kwietnia 2016

Mroczne, oświetlone wyłącznie świecami wnętrze i prawie dosłownie potraktowane średniowieczne klimaty (deski zamiast talerzy, gliniane kubki i kieliszki) robią naprawdę fajny nastrój. Kelnerka przyniosła kartę i okazało się, że z niezbyt bogatego wyboru win zabrakło "większej połowy" Jak na Eger to niestety kompromitacja. Potężna deska pieczonych mięsiw zrekompensowała ten zgrzyt. Wszystko naprawdę dobre, przyprawione bez zarzutu i nie wysuszone co jest głównym grzechem grillowych miejsc. Na 6 osób zamówiliśmy zestaw na 4 osoby i tak każdemu dostała się potężna porcja. Drugi mmniejszy zgrzyt przy wyjściu - obsługa znikła i gdyd nie przyszli nowi goście nie było szans na zapłacenie rachunku. Przydał by się manager równie sprawny jak szef kuchni....

Termin wizyty: marzec 2016
1  Dziękujemy, Scyzoryk64
Zrecenzowano 21 sierpnia 2015

Do restauracji wybrałem się zaciekawiony opiniami nt. niezwykłego klimatu panującego w lokalu. Rzeczywiście, po dotarciu na miejsce przywitał nas budynek urządzony w stylu średniowiecznym z centralnie umiejscowionym, tytułowym Excaliburem, wbitym w kamień. Mógłbym wymienić wiele szczegółów z wystroju, gdyż doprawdy miałem w bród czasu na podziwianie widoków. Mimo, że restauracja nie była pełna, czekanie na złożenie zamówienia, napoje oraz właściwe posiłki zepsuło atmosferę. Mogę jeszcze zrozumieć dłuższy czas oczekiwania na potrawy, jednakże prawie półgodzinne wyglądanie kelnera niosącego wino i zakrawało na kpinę. Same potrawy okazały się dobre, chociaż niestety nie wszystkie dania z menu były dostępne. Zamówiłem golonkę zapiekaną w piecu - mięso dosyć miękkie, choć słabo doprawione, żona wzięła sałatkę cesarską, a syn filet z ryby. Całość ładnie podana, duże porcje, chociaż wino w glinianym garncu to już dla mnie zbyt średniowieczne klimaty.
Restauracja nadaje się świetnie na wypad z większą ekipą, natomiast nie ma co liczyć na romantyczny wieczór, czy spokojną rodzinną kolację z dziećmi.

Termin wizyty: sierpień 2015
1  Dziękujemy, MariuszT333

Excalibur Kozepkori Lovagi Etterem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Excalibur Kozepkori Lovagi Etterem? Podziel się wrażeniami!