“Bez ryzyka”
Gyros-Becks — recenzja

Gyros-Becks
Nr 23 wśród 92 Restauracje (Eger)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, dobre jedzenie, miła obsługa. Warto wpaść i coś zjeść. Dobre piwo. Na pewno plusem jest ogródek.

Dziękujemy, Patryk R

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce , dania pyszne, kuchnia węgierska, bardzo miła obsługa. Jedliśmy żeberka z leczo, gulasz węgierski z kluseczkami i żeberka „Ala rzeźnik”
Porcje naprawdę duże.

Dziękujemy, KasiaszR
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcecie zjeść w Eger to tylko tu ! Obsługa mówiła po polsku i było bardzo miło. Przystępne ceny i duże porcje. Gulasz z dzika wyśmienity ;D

Dziękujemy, ColetteRosa
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry gulasz, puree z kasztanów oraz kawa. Miejsce przytulne i zadbane. Obsługa bardzo miła i pomocna. Ceny średnie. Nie próbowaliśmy dań głównych natomiast jeżeli chodzi o resztę polecam serdecznie :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017

Jadałem wiele razy w tej restauracji i obiady były przyzwoite ale ostatnio troszkę później zamówiliśmy obiad koło 20 i była kicha. Zupa gulaszowa słaba rozcięczona w woda pierś z kurczaka z pieczarkami słaba.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, dudi118

Gyros-Becks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Eger, Heves County

Byłeś(-aś) w Gyros-Becks? Podziel się wrażeniami!