Zapisz
Wina w Dolinie Pięknej Pani

Mnóstwo piwniczek, sporo win, młodych, butelkowanych, zwykłych i nieprzeciętnych. Raj dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 lutego 2020
Armal21
Super !!!!

Czarujące miejsce !!!! Atmosfera jak z bajki !!! Dom winarski St Andrea - mistrzostwo świata... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 września 2019
135witoldp

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszędzie wina. Polecam wejść do piwniczki, skosztować i zakupić 2 litry na start. Im wyżej tym drożej.

Dziękujemy, Patryk R
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo bardzo fajne miejsce dla miłośników wina i palinki. Ponad 60 piwniczek z winem jest naprawdę dużym wyzwaniem dla miłośników tego trunku.
W dolinie pięknej pani można także zjeść dobre posiłki i nacieszyć się widokiem wszechogarniającego szczęścia ludzi po zasmakowaniu węgierskich win

1  Dziękujemy, robertk_krakow
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Jeśli lubisz wino, chcesz chwilę odpocząć, pomyśleć, koniecznie powinieneś odwiedzić to miejsce. Wrażenia nie zapomniane, a i chęć powrotu budzi się w myślach... :)

Dziękujemy, Maxxim70
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Bardzo przyjemne miejsce. Trochę skomercjalizowane. Mało rodzinnych winnic, dużo punktów sprzedaży wina z młodziutkimi sprzedawczyniami. My trafiliśmy do piwniczki numer 48. Miły Pan mówiący trochę po polsku, dał do popróbowania przepyszne wina własnego wyrobu. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 449micha_a
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dolina Pięknej Damy to naprawdę urocze miejsce, gdzie można skosztować i zakupić lokalne wino. W wulkanicznych skałach wydrążono dziesiątki piwnic, których głębokość świadczy o zamożności winiarza. W każdej można spróbować wyjątkowego wina. Każda z piwnic ma swój indywidualny charakter. Według jednej z legend, Dolina zawdzięcza swoją nazwę pięknym pannom, które stojąc przed piwniczkami zachęcały gości swoimi wdziękami do kupna wina.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Joanna R