Eger
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyjemny. Duży przestronny apartament. Roomserwis do lekkiej poprawy. Kuchnia bardzo dobra. Bardzo wielu gości z Polski i minus za brak menu w naszym języku. Polecam dla szukających spokoju... hotel nie przyjmuje dzieci

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, ma_gorzatag177
Zrecenzowano: 12 września 2018

Pobyt w tym hotelu to bezpieczeństwo, bardzo dobra i miła obsługa, wysoka jakość usług, bardzo wysoka estetyka i jakość wszystkich pomieszczeń, komfort i przyjemność pobytu. "Masterchef" w kuchni, kolacje naprawdę pyszne i bardzo gustownie podane. Kupując w promocji "Travelist" bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Czulśmy się świetnie i na pewno tam wrócimy. Dodatkowy plus dostęp do basenów w Aqua Therm Bad i bliskość świetnego centrum starego miasta. Polecamy !!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Super pokoje na pierwszym piętrze z dostępem do jacuzzi na dachu (od strony basenów)
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, matej452018
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018

To 3 wizyta w kolejnym roku. Hotel posiada wspaniałe zaplecze spa oraz możliwość korzystania z term miejskich (wejście przez bramkę hotelową). Pokój sprzątany codziennie. Cały personel bardzo życzliwy. Śniadania bez zarzutu. Jeśli chodzi o kolacje, to wyczuwa się zmianę szefa kuchni lub trendu hotelu, obecnie dania są bardziej ciężkostrawne i kaloryczne ( przy poprzednich wizytach kuchnia zdecydowanie bardziej wyrafinowana i mi osobiście bardziej odpowiadająca).
Mimo to, hotel jak najbardziej do polecenia i kolejnych odwiedzin.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 22Gosia
Zrecenzowano: 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem zachwycona hotelem i wszelkimi udogodnieniami. W hotelu panuje spokój i bardzo przyjemna atmosfera. Personel życzliwy i pomocny, wychodzący naprzeciw. Pokoje czyste i dobrze utrzymane, wygodne tarasy. Kuchnia znakomita. (Śniadania są kontynentalne, klasyczne). Wykwintne i z niesamowitą klasą podane kolacje. Elegancko, aromatycznie i znakomicie! Wina pierwsza klasa i dość niedrogo. Całości dopełniają baseny - czyste, zadbane i b. ergonomiczne oraz przyjemma sauna i spa. Wielkim atutem hotelu jest brak dzieci. Bardzo chciałabym tam wrócić. Gorąco polecam!

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano: 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne, przestrzenne pokoje, zawsze czyste oraz super taras. Świetne baseny na zewnątrz jak i w środku. Dla każdego coś się znajdzie, czy to do relaksu lub pływania. Miła, przyjazna obsługa, posiadająca znajomość kilku języków więc ja po angielsku bez problemu potrafiłem się dogadać. Codziennie sprzątany pokój, co świadczy, że hotel posiada dobrą i pracowitą służbę sprzątającą. Rewelacyjne jedzenie w postaci szwedzkiego stołu na śniadanie oraz obiadokolacji wraz z deserem z możliwością wyboru między dwoma daniami według gustu. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, BarT365