Minaret.

Wyjątkowy

Zrecenzowano: 17 grudnia 2018
kangurka

Zrecenzowano: 17 grudnia 2018

Będąc w Egerze tego miejsca nie wolno odpuścić. Aktualnie już drugi rok jest w remoncie ale byliśmy tam 5 lat temu i bardzo nam się podobało. Można wejść na szczyt minaretu.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, kangurka
Zrecenzowano: 10 września 2018

Jak my byliśmy w sierpniu, to minaret był w remoncie i cały był zakryty i zamknięty (przeprowadzano jakiś remont)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Mariusz S
Zrecenzowano: 8 lutego 2018

Warto zobaczyć chociażby z zewnątrz. Nam nie udało się wejść do środka ponieważ trwał remont na zewnątrz jak i wewnątrz. Minaret prawdopodobnie był już tak pochylony, że zaczeli go podtrzymywać i zabezpieczyli przed ponownym wychyleniem.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano: 23 czerwca 2017

Z pewnością punkt obowiązkowy podczas pobytu w Egerze. Robi wrażenie górując nad miastem. Ocenę obniża fakt, że minaret był zamknięty z powodu renowacji (Ponoć zdarza się to dość często) i nie było możliwości wejścia na górę i podziwiania widoków miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, PiotrZTG
Zrecenzowano: 31 maja 2017

Pomijajac kontekst historyczny jest to po prostu wieza widokowa. Bardzo wasko i stromo. Taras widokowy malenki, wpuszczane sa grupy po kilka osob na 15 minut. Czesc osob z naszej grupy byla przerazona ciasnota i wysokoscia tego miejsca. Osobiscie uwazam, ze nalezy wspiac sie na gore...bo drugiej takiej okazji moze nie byc.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
2  Dziękujemy, Marta D