“Polecam !!!!”

Macok Bistro and Wine Bar
Nr 1 wśród 92 Restauracje (Eger)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam !!!! Kolacja we dwoje - atmosfera idealna . Przystawka -deska serow z regionu Eger - z miodem i konfitura bardzo dobra . Kelner zaproponował wino - pyszne w idealnej temperaturze.
Danie glowne - ser kozi zapiekany z czyms w rodzaju placka ziemniaczanego - zona mega zadowolona , smakowało bardzo . Zeberka podawane bez kosci z ziemniakamii konfitowanymi w pysznym sosie pieczenowym z dodatkiem dymu - nic dodac nic ując !!!!!
Gratulacje dla kucharza !!!
Porcje wystarczające !!
Serwis bardzo dobry , kompetentni kelnerzy !!!!
Wracac bede napewno !!!!!
Pamietac trzeba rezerwowac wczesniej !!!!
Cena wg mnie adekwatna do jakosci !!!
Ok 100 pln od os w winem itd to chyba nie duzo !!!

1  Dziękujemy, 135witoldp

Zrecenzowano 1 lipca 2019

Doskonałe miejsce na kolację ! Byliśmy w 4 osoby, zamówiliśmy różne przystawki i 4 różne główne dania - każde było świetne.
Jedzenie rewelacyjnie skomponowane , pięknie podane , bardzo bardzo smaczne !!!!
Obsługa na najwyższym poziomie .
Jedzenie warte każdego wydanego forinta .
Jeśli będę kolejny raz w Eger, na pewno pójdę do Macok na kolację.

2  Dziękujemy, Jurek14
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Świetnie jedzenie, ciekawie skomponowane i elegancko podane. Porcje nie są duże, dzięki temu można zmieścić trzy dania. Dobry stosunek ceny do jakości, chociaż generalnie tanio nie jest. Obsługa na dobrym poziomie, nie namolna. Polecam zupy, są naprawdę niesamowite.

Dziękujemy, Gruszka_Genoveva
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W tamtym roku się nie udało bo wieczorem było wszystko zajęte. Dziś wracając z centrum zawitaliśmy w godzinach popołudniowych. Wystrój nowoczesny z dobrym gustem, jedzenie bardzo smaczne i porcje spore. Nie jest to restauracja węgierska przy rynku gdzie zjesz zupę gulaszową. To restauracja gdzie zjesz smacznie ale i ładnie. Jest to połączenie elegancji i wykwintnego smaku. Polecam to miejsce w Egerze na 100%. Nie jest tanio ale bez przesady też nie drogo. Za to jakość pierwsza klasa.

Ebben az évben nem működött, mert este volt minden elfoglalva. Ma délután jöttünk vissza a városközpontból. Modern dekor jó ízléssel, nagyon ízletes ételekkel és jó adagokkal. Ez nem egy magyar étterem a piacon, ahol gulyásleveset eszik. Ez egy étterem, ahol ízletes és szép. Az elegancia és a finom íz kombinációja. Egerben ezt a helyet 100% -ban ajánlom. Ez nem olcsó, de nem túl drága túlzás nélkül. De a minőség első osztályú.

That year it did not work because in the evening everything was occupied. Today we came back from the city center in the afternoon. Modern decor with good taste, very tasty food and good portions. This is not a Hungarian restaurant at the market where you eat goulash soup. This is a restaurant where you eat tasty and nice. It is a combination of elegance and exquisite taste. I recommend this place in Eger at 100%. It is not cheap, but it is not too expensive without exaggeration. But the quality is first class.

Dziękujemy, 895maciejr
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja pomyślana dla klienta lubiącego nieco wyższy standard. Widać to po odpowiednich sztućcach, kieliszkach, talerzach, serwetkach etc. Wieczorem zapalone świeczki na stolikach.
Jedzenie na bardzo przyzwoitym poziomie. Polecam pierś z kaczki lub udziec kaczy z lampką czerwonego wina. Wyborne!
Obsługa kelnerska na dobrym poziomie ale nie starająca się bardzo o klienta.

Dziękujemy, slawomirb87

Macok Bistro and Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Macok Bistro and Wine Bar? Podziel się wrażeniami!