“Bardzo dobra pizza”
Il Padrino Pizza Club — recenzja

Il Padrino Pizza Club
Nr 2 wśród 92 Restauracje (Eger)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Dostawa
Opcje wyżywienia: Dostawa

Polecam miejsce, bardzo dobra pizza. Otwarte nawet po sezonie i popołudniu. Można zabrać na wynos. Jedyny minus to stoliki na drodze więc co jakiś czas przejeżdza samochód.

Dziękujemy, Justyna B

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W pobliżu rynku idąc w stronę zamku w uliczce po prawej stronie. Niepozorne stoliki na zewnątrz a w środku mało miejsca ale całkiem przyjemnie (2 piętro). Pizza robiona na styl włoski. Cienkie ciasto i bardzo smaczna. Zamówiłem 2 pizze i obie bardzo dobre. Szczerze polecam. Trafiłem tutaj czytając opinie na Tripadvisor. Jedyny minus to NIE MOŻNA PŁACIĆ KARTĄ płatniczą !!!!!! XXI wiek - hello !!!! Zapisuje ta pizzerie w ulubionych i zapewne jeszcze tutaj wstąp i e odwiedzając to urocze miasteczko.

Dziękujemy, Sirk99
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na to miejsce dzięki tej aplikacji. Podana pizza wyśmienita zarówno pod względem smakowym jak i jakościowym. Miejsca siedzące są na ulicy... dzięki temu miejscówka ma swoj klimat! Polecam gorąco! Obowiązkowy punkt w Egerze zaraz po winnicach!

Dziękujemy, 129kacperk
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Bardzo dobra włoska pizza w bardzo dobrej cenie (za 2 pizze, 2 piwa i 1 wodę zapłaciliśmy ok.4800 HUF)Pizza jest naprawdę duża. Zapłata tylko gotówką.

Dziękujemy, Aisaasia
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna ale wino czerwone Egri Bikaver - to nie wino tylko ocet winny . Masakra - lepiej zamówić piwo

Dziękujemy, zbyszek61

Il Padrino Pizza Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Eger, Heves County

Byłeś(-aś) w Il Padrino Pizza Club? Podziel się wrażeniami!