“Warto!”
Getto Gulyas — recenzja

Getto Gulyas
Nr 376 wśród 3 909 Restauracje (Budapeszt)
Okolica: Dzielnica VII/ Dzielnica Żydowska
Okolica: Dzielnica VII/ Dzielnica Żydowska
Zrecenzowano 13 marca 2019

Bardzo dobre jedzenie i nie przesadzone ceny. Gulaszowa ze świeżym chlebkiem pycha! Podczas naszego pobytu w Budapeszcie odwiedziliśmy kilka restauracji z typowo węgierską kuchnią i ta jest jedną z lepszych.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, D0r0ta73

Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Poprawny gulasz ale bez wyjątkowych doznań. Stos warzyw i skrawki mięsa. Bardzo nie poprawne zachowanie kelnerów, po zamówieniu kieliszka wina zabrano nam te które stały na stole, po czym wróciły nie wiem gdzie były co w nie wlano. Wino smaków conajmniej średnie płaskie wodniste nieco jabłek. Trochę się zaeiodłem

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, grzegorzk212
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kautezky, Tulajdonos, Getto GulyasOdpowiedź udzielona 6 października 2018

First of all, we would like to thank you for choosing our restaurant and writing down your experiences.
We are proud of the fact you decided to give a try to our place. However, we read it sadly that our restaurant did not meet with your expectation. Please accept our most honest apologies for your inconveniences.

Let me thank you once again for sharing your feedback with us, we hope you will visit us again in the near future.

Warm regards,
Getto Gulyás Management

Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobry węgierski gulasz za uczciwe pieniądze.Warto wcześniej zarezerwować miejsce bo od godz 19 może być problem z miejscem.Warto wcześniej zadzwonić i zarezerwować .Nie ma z tym problemu;-)

Dziękujemy, Kris_Novy
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Szczególnie polecam wołowinę w czerwonym winie po prostu niebo w gębie. Niestety prawie żadnej oferty dla wegetarian. Niesamowita palinka

Dziękujemy, Agata B
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna restauracja w dzielnicy zydowskiej.
Indystrialne wnetrze.
Mila i szybka obsluga.
Jedzenie proste i smaczne.

Dziękujemy, KasiaDerewicz

Getto Gulyas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Getto Gulyas? Podziel się wrażeniami!