“pyszne i klimatyczne miejsce”
Vicky Barcelona — recenzja

Vicky Barcelona
Nr 54 wśród 4 013 Restauracje (Budapeszt)
Okolica: Dzielnica VII/ Dzielnica Żydowska
Okolica: Dzielnica VII/ Dzielnica Żydowska
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo dobre jedzenie w przestępnej cenie. Obsługa przemiłą! Kelner Mahnoud bardzo profesjonalnie i miłe podejście do klientów :)

Dziękujemy, EdiEdzia

Zrecenzowano 19 marca 2019

Dobre jedzenie, cudowna obsluga i fajny klimat. Trafilismy na muzyke na zywo. Tapas smaczny porcje jak to tapas dosyc male. Cenowo srednio ze wskazaniem na drogo. Ale moze to po prostu dania ktore zamowilismy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 461zuzannap
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna restauracja w dzielnicy Żydowskiej.
Najpyszniejsze miejsce ze wszystkich restauracji, które odwiedziliśmy w Budapeszcie.
Po prostu magicznie od wejścia do wyjścia.
Super jedzenie- dobre, świeże produkty- zarówno tapas jak i dania główne i desery.
Kelnerka Naomi ( jeśli dobrze zapamiętałam imię) po prostu rewelacja- profesjonalna i bardzo mila i zabawna. Barmanka ( nie znam imienia) mega profesjonalna- Jej praca była dla nas wspaniałym show, a efekty pyszne.
Zwykle mam jakieś uwagi, ale to miejsce jest perfekcyjne.
Tak trzymać!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, KasiaDerewicz
Zrecenzowano 30 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemnie, atmosfera oki . Muzyka na żywo, potem fajny dj. Jedzenie wyszukane, super podane jak z bajki. Smaczne, ale tylko do degustowania.
Ceny przystępne . Obsługa super

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 659rafalk
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wieczór spędziliśmy w magicznym ogródku. Wystrój i atmosfera były bajkowe. Tapasy bardzo dobre, wybór hiszpańskiego wina znaczy. Ceny w restauracji należą do średnich. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 541dmz

Vicky Barcelona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Vicky Barcelona? Podziel się wrażeniami!