“Pyszne jedzenie”
Fatal Etterem — recenzja

Fatal Etterem
Nr 762 wśród 3 682 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście
Zrecenzowano 27 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszego dnia tak bardzo zasmakowalo nam jedzenie, że postanowiłyśmy wrócic. Drugi obiad był juz lekko zimny, ktos mial przeaolony gulasz ale i tak bardzo polecam tam zajrzeć. Kaczka wywala z butów.

Dziękujemy, Małgorzata C

Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Podczas wizyty w restauracji zaskoczyła nas wielkość porcji. Smaczne jedzenie. Do dnia dzisiejszego szukamy tak dobrze przyrządzonych żeberek jak te które tam jedliśmy. Dość duży ruch. zazwyczaj trzeba czekać na stolik lub rezerwować wcześniej.

Dziękujemy, Sabina s
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Nazwa adekwatna do jakości obsługi. Nie polecam. Bardzo niemiła obsługa. Zestaw z daniem obowiązkowy.

Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 27 sierpnia 2016

Typowa węgierska kuchnia, duży wybór mięs w kociołkach, zapiekanych patelniach, jak również w formie smażonych sznycli - dodam, że ogromnych. Ceny niezbyt niskie, ale rozważcie już na początku wzięcie porcji na pół. Wielskie marnotraswo jedzenia, bo porcję dostaniecie taką, że nie będziecie w stanie jej zjeść. Puchar sałatki tak wysoki, że dzieci muszą wstawać, by włożyć do niego widelec, kotlet tak wieki, jak talerz do pizzy, porcja kurczaka z frytkami takiej wielkości, że jak 4 osoby zamówią, to nie mieści się to na 4-osobowym stoliku. Nie spotkałam się z niemiłą obsługą, natomiast dużym minusem był brak możliwości płacenia kartą.

1  Dziękujemy, LunarEclipseOlsztyn
Zrecenzowano 30 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Udając sympatyczną na wejściu pani okazała się być nieprzyjemna. Głupie komentarze na temat dzieci. Duże porcje i dość smacznie lecz niemiły klimat obsługi popsuł wszystko. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Adam C

Fatal Etterem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Fatal Etterem? Podziel się wrażeniami!