“idealne miejsce na burgera w Budapeszcie”
Lucky 7 Burgers & More — recenzja

Lucky 7 Burgers & More
Nr 10 wśród 4 017 Restauracje (Budapeszt)
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście

Smacznie i miła obsługa, właściciel ma czas dla klientów i opowiada o swoich hobby. Burgery: dobrze podane, soczyste i aromatyczne, polecam!

Dziękujemy, Mackru

Smaczne jedzenie , miła obsługa. Polecam!! Napewno wpadne w najbliższym czasie gdy bede w Budapeszcie :) 5/5

Dziękujemy, Kac77766
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Super obsluga i bardzo smaczne jedzenie. Burgery w cenie ok 50 zl na osobe z piwkiem i przystawka. Polecam

Dziękujemy, AniaB1060
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, najlepsza obsługa, przemiły właściciel, miła atmosfera jesteśmy zauroczeni tym miejscem więc jutro wracamy !!

Dziękujemy, Sylwia Z
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jak najbardziej, zwykły cheeseburger to i tak naprawdę spora porcja, polecam dobrać krążki cebulowe bo są super, piwa raczej bym nie brał bo to jakiś miejscowy koncerniak i to wyjątkowo"cienki", chyba że komuś wyjątkowo smakuje coś w stylu tyskie, Żywiec..

Dziękujemy, sebastianpC6525KS

Lucky 7 Burgers & More — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Lucky 7 Burgers & More? Podziel się wrażeniami!