“niedrogo i smacznie”
Terv Presszo — recenzja

Terv Presszo
Nr 202 wśród 4 013 Restauracje (Budapeszt)
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście
Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy we wrześniu. Jeszcze sporo turystów i spore zainteresowanie barem. Niedroga alternatywa, jeśli ktoś chce spróbować węgierskiej kuchni. Na zewnątrz tylko 3 stoliczki na chodniku przy ulicy pozostałe w środku. My jedliśmy dania gulaszowe Pörkölt, to jest gulasz wołowy z kluseczkami, oraz gulasz wołowy na winie z ziemniakami. Ceny 8-9 euro. Duże porcje, smakowało nam.

Dziękujemy, grubasie
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kata S, social media consultant, Terv PresszoOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thanks!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka ma klimatyczny wystrój starego pubu. Na zewnątrz w lecie ogródek, w środku mroczno jak w pubie. Spory wybór alkoholi. My przyszliśmy zjeść.
Dzieci zamówiły małe zupy czosnkowe i one były naprawdę małe, dla dorosłego trzeba wziąć większa opcje - widoczna w karcie. Zupy - świetne!
Duży gulasz - bardzo sycący i bardzo smaczny, mnóstwo pysznego mięsa.
Wzięliśmy tez kotleta - był ogromny, ogromny, pyszny ale w tradycyjny sposób.
Kotlet wystarczył u nas na 2-3 osoby, spora porcja frytek, bez warzyw.
Obsługa bardzo miła i pomocna.
W tej cenie, w marę w centrum - bardzo dobre miejsce.

Dziękujemy, zawsze-ruda

Thank you!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce z wieloma stolikami. Mimo dobrej lokalizacji, ceny są umiarkowane, nie wygórowane. Obsługa miła, posiłki naprawdę duże. Warto pamiętać, że do rachunku zostanie doliczone 10% jako serwis.

Dziękujemy, MagdaG03

Thank you so much!

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczny lokal o ciekawym wystroju, z miłą obsługą i pysznym jedzonkiem. Wybraliśmy się tam na obiad, pyszny burger, porcje naprawdę duże - nie do przejedzenia! Uwaga tylko na plasterki zielonej papryki - strasznie pikantne! :)

Dziękujemy, Joanna S

Thank you so much!

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Gulasz węgierska poezja sporo sorry dużo...klimat ok jedynie czego brakuje to muzyki najlepiej też klimatycznej...co do trunków piwo na razie nie oceniam bo jestem w trakcie dopiszę recenzję po kolejnym albo po jeszcze kolejnym czas pokaże....motto jak odwiedzę jeszcze kiedyś Budapeszt nie zapomnę o tym miejscu

Dziękujemy, Meander447760

Thank you!

Terv Presszo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Terv Presszo? Podziel się wrażeniami!