“Świetna restauracja w Budapeszcie”
Comme Chez Soi — recenzja

Comme Chez Soi
Nr 8 wśród 4 017 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście

Najlepsza! Najlepsza restauracja w całym Budapeszcie jedzenie i obsługa warta każdej ceny a warto dodać ze ta nie była wygórowana. Niesamowicie mili kelnerzy i szef kuchni. Panowie stworzyli super atmosferę o której długo nie zapomnimy. Jedzenie pyszne! Warto pamiętać o rezerwacji ponieważ restauracja jest bardzo oblegana.

Dziękujemy, beardless47

Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super ! Wyśmienita wątróbka z gęsi oraz makaron ,pyszne przystawki ,rewelacyjna obsługa -Roberto genialnie tworzy atmosferę ,polecam i wiem ,ze na pewno wrócę !

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 779przemekm
Zrecenzowano 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Po wejściu zdziwienie wielkością, mała i ciasna knajpka, myślę sobie za ciasna, ale znam podobną w Mediolanie w wąskiej uliczce nieopodal centrum a tam jest pysznie to i tutaj może dadzą radę.... no i...
Na starcie pojawił się starter od szefa kuchni, pomidory pyszne,aż słodkie z mozzarellą i delikatną szynką jak bym się do Parmy przeniósł, potem zamówiłem to co lubię najbardziej, warzywa, były świeże bardzo smaczne i pachnące, pomidory jakby prosto z krzaka, sałata krucha. Bruschetta idealnie podkreślona czosnkiem i ziołami a pizza z prawdziwą nie udawaną mozzarellą bufala, która ciągnęła się w nieskończoność.
Makaron włoski - nie twardy, na koniec znowu poczęstunki jak lody czy limoncello.
Prosecco dobrze schłodzone, obsługa włoska błyskawiczna mimo wliczonego serwisu napiwek się należał, bo nie było się do czego przyczepić.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, CrisPico
Zrecenzowano 13 lipca 2017

Pierwsze miejsce w Budapeszcie ktore odwiedzilismy po przybyciu. Kierowalismy sie ocenami z Tripa. Na wstepie przywital nas szef Roberto, przemily Wloch mowiacy plynnie po angielsku - i tutaj uwaga to knajpa wloska ze swietnymi makaronami podawanymi w spanialy sposob. Zona jadla obledna carbonare. Ja za granica ortodoksyjnie szukam kuchni lokalnej i karta bylem zawiedziony. Do mojego profilu pasowala tylko zupa gulaszowa, ale co to byla za zupa - rewelacja. Rrasumujac, wloskie bistro na najwyzszym poziomie. Jesli jednak szukach wegierskiej kuchni to tylko zupka :)

1  Dziękujemy, 619andrzejw
Zrecenzowano 6 lipca 2017

Muszę zaznaczyć na starcie, że byłam pierwszy raz w życiu w Budapeszcie, pierwszy raz w życiu próbowałam lokalnej kuchni - dlatego nie wiem, czy moja ocena będzie tutaj wiarygodna. Mimo wszystko mogę tylko powiedzieć, że było pysznie. Nie byłam przekonana, gdyby nie chłopak, który ciągnął mnie niemalże na siłę z pewnością sama bym nie poszła. Trochę ponure towarzystwo, przynajmniej jeżeli o klientów chodzi również nie nastrajało mnie pozytywnie. Mimo wszystko samo jedzenie - pierwsza klasa! Nie wyobrażam sobie teraz nawet, że mogłabym próbować czegoś innego.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, m0ni1991

Comme Chez Soi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Comme Chez Soi? Podziel się wrażeniami!