Budapeszt

“Pozytywnie”
Frici Papa Kifozdeje — recenzja

Frici Papa Kifozdeje
Nr 630 wśród 4 019 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Jedzenie dobre i tanie, bardzo miła i szybka obsługa, a przynajmniej kelnerka, która nas obsługiwała. Mimo sporego obłożenia lokalu w gości, jedzenie przyszło błyskawicznie. Gulasz smaczny, dobrze doprawiony, zupa z pierożkami trochę mnie zawiodła, bo wyobrażałam ją sobie zupełnie inaczej, ale na szczęście też była dobrze doprawiona. Ogólnie polecam :)

Dziękujemy, karrr84

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jedzenie niezbyt smaczne. Bylismy dwa razy. Za pierwszym zamowowilismy slawny gulasz na winie i kurczaka w papryce. Niby ok, ale jedzenie zimne i z niewielka iloscią przypraw. Kolejnego dnia piers z indyka i z indyka z boczkiem i serem plus frytki i znowu powtórka. Jedzenie zimne, odgrzewane. Zeby odgrzewac smażone ziemniaki i kotlet z serem? Kelner tez dramat. Obrażony pyta co podać, a jak przynosi piwo to wali nim p stol i ani be ani me. Wg nas- dramat. Jesli ktos chce zjeść tanio to ok, ale jeśli dobrze, to trzeba szukać gdzie indziej.

Dziękujemy, Basia B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Byłam,zjadłam,wyszliśmy ożarci,zadowoleni.Bardzo miła obsługa.Zamówiliśmy gulasz.Bardzo dobry,gorący,esencjonalny.Do tego miejscowe piwo.Ne było drogo.Wróciliśmy w niedzielę,ale było zamknięte.Szkoda.Bardzo polecam

Dziękujemy, krystyna28
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Gorąco odradzam. Przed wejściem stała kolejka do lokalu więc pomyśleliśmy że mają pyszne jedzenie. Nic bardziej mylnego. Rosół? To była woda w której był wypłukany kurczak co najwyżej, gulasz? Ścinki mięsa odgrzane w mikrofali bez przypraw itp. Omijajcie szerokim łukiem.

Dziękujemy, Sławek S
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lata 90-te na dworcu pkp w Polsce - tak mozna określic jakość jedzenia. Tanio, dużo i niesmacznie. Wybredny nie jestem ale przy takich ocenach w serwisie rzeczywistość to dramat. Jedzenie siadło w żołądku jak ołowiana kula i skutek jest tak samo niszczący - na domian złego czujesz je w ustach jeszcze 2 godziny. Pomimo umycia zębów. Nigdy więcej!

1  Dziękujemy, gotien

Frici Papa Kifozdeje — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Frici Papa Kifozdeje? Podziel się wrażeniami!