Budapeszt

“Doskonałe jedzenie i obsługa”
Kiskakukk Etterem — recenzja

Kiskakukk Etterem
Nr 333 wśród 4 027 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje

Bardzo ładny, otwarty do późna lokal. Rewelacyjny wybór win. Wyjątkowo smaczne jedzenie. Zdecydowanie najlepszy i jeden z większych steków, jakie jadłem. Bardzo smaczne tradycyjne desery i wyroby własne o oryginalnym smaku. Obsługa pomocna, uprzejma i nienachalna.

Dziękujemy, Konrad K

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Restauracja super. Jeden z lepszych gulaszy węgierskich jakie jadłam. Poza nim, bardzo dobra jagnięcina i kurczak. Niestety, dokładnych nazw nie pamiętam. Mogę powiedzieć jedynie, że jagnięcina była druga w kolejności w sekcji „Lamb”. Tę mogę polecić, jedyne co mogę zarzucić, ale to bardziej nam zabrakło, jakiejkolwiek sałatki. Podane było tylko mięso i pieczone ziemniaki. Oprócz tego jedliśmy 3 wegetariańskie dania - ser w panierce, placki z cukinii i „węgierską specjalność” - łazanki. Ser dobry. Duże kawałki, do tego dobrze doprawione puree. Placki też ok, ale to chyba najgorsze jedzenie jakie tam jedliśmy. Ogólnie spoko, ale małe i zabrakło (według nas) sosu. Natomiast łazanki, to było przepyszne. Smakowało każdemu, zarówno wegetarianom, jak i mięsożercy. Kapusta delikatnie słodkawa, ale dalej było to danie wytrawne. To jestem w stanie zarekomendować najbardziej. Generalnie polecam, ceny też ok, tym bardziej jak do jakości potraw.

Dziękujemy, Mintqueen
Zrecenzowano 5 maja 2019

Nie przejmujcie się wyglądem z zewnątrz - szyld odpada, właściciel nie lubi inwestować. Ale w środku fajny wystrój z lat 20tych. Jedzenie bardzo dobre, spore porcje, przystępne ceny. Zupa gulaszowa dała radę. Dobry lokal na spróbowanie lokalnej kuchni, polecony mi przez znajomych Węgrów. Nie zróbcie tylko tego błędu co my i nie zamawiajcie wina polecanego przez kelnera zanim nie sprawdzicie ceny, bo rachunek może Was zaskoczyć;)

Dziękujemy, Dickens40
Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przez przypadek i ... przemiłe doznania wyśmienite i pięknie podane dania. Gorąco polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, AgaMXYZ
Zrecenzowano 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W restauracji jedliśmy z znajomymi podczas weekendu majowego. Niestety zamówione dania nie spełniły naszych oczekiwań co do smaku węgierskiego jedzenia. Jedliśmy podobne potrawy w innych restauracjach na Węgrzech i smakowały inaczej. Zamówiona zupa rybna smakowała TYLKO ryba bez przypraw zupełnie. Obsługa kelnerska również nie należała do najlepszych. Ogólnie jedzenie było dobre ale od jednej z lepszych restauracji z Budapeszcie oczekiwałem czegoś więcej.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, dawid k

Kiskakukk Etterem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Kiskakukk Etterem? Podziel się wrażeniami!