“grecka uczta”
Taverna Dionysos — recenzja

Taverna Dionysos
Nr 71 wśród 3 688 Restauracje (Budapeszt)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Duże grupy, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście
Zrecenzowano 7 czerwca 2017

Na brzegu Dunaju, z widokiem na Budę, tramwaj Nr 2 zatrzymuję się praktycznie przy samej restauracji. W sezonie letnim można usiąść na tarasie, ale wewnątrz też jest miło. Z zewnątrz restauracja jest niepozorna, ale pomieści nawet duże przyjęcia. Poznacie po owocach morza wystawionych przy wejściu i greckim wystroju wewnątrz. Spory wybór dań kuchni greckiej (dużo dań z grilla), ale też podstawowe potrawy węgierskie - gulasz.
Duże porcje. Polecam małże, oryginalnie - w sosie musztardowym.
Szybka, profesjonalna obsługa.
Aperitif, deser i róża dla pań na koszt firmy :)
Dobre wina.
Menu dla dzieci.
Palenie zabronione nawet na tarasie.

1  Dziękujemy, minerwe

Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Ładny wystrój, bardzo dobra i miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre, aczkolwiek mam zastrzeżenie do tzatzyki - jogurt miał lekko metaliczny posmak. Pomimo to warto sie wybrać dla atmosfery

Dziękujemy, RadoslavMalk
Zrecenzowano 4 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja grecka ze swietnym wystrojem i pysznym jedzeniem. Porcje bardzo duze, ciezko wszystko zjesc :) jedzenie warte swojej ceny. Szczerze polecam!

1  Dziękujemy, Paulina J
Zrecenzowano 1 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było świetne, codziennie grała grecka muzyka, lokalizacja jest nad samym Dunajem. Odwiedzaliśmy Dionysosa przez 6 dni naszego pobytu, ostatniego wieczoru sympatyczni kelnerzy, z którymi zdążyliśmy się zaznajomić, ze smutkiem na twarzy żegnali się z nami.

Dziękujemy, Telimena R
Zrecenzowano 12 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Przez 4 dni odwiedziliśmy kilka restauracji. Tradycyjne węgierskie, włoskie ale Dionysos przebił wszystko. Niekwestionowany kulinarny zwycięzca tego wyjazdu

1  Dziękujemy, krzysztof z

Taverna Dionysos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Taverna Dionysos? Podziel się wrażeniami!