Budapeszt

“Raczej bar niź restauracja”

Lecso Hungarian Restaurant
Nr 298 wśród 4 026 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Nie wszystko było dobre ale w większości OK. Typowy bar z tacami i węgierskim jedzeniem do wyboru zza szyby. Pomocna obsługa. Przystępne ceny. Używanie mikrofali do podgrzewania niektórych potraw to duży mankament!

Dziękujemy, wildey2016

Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety jedzenie było okropne. Mięso twarde. Porcje duże i cenowo ok. Ale niestety gulasz nie do zjedzenia .
Trafiliśmy tu po przeczytaniu recenzji, niestety bardzo się rozczarowaliśmy! Jedzenie odgrzewane w mikrofalówkach ! Nie polecam !

Dziękujemy, gosiah2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: norberta2016, Tulajdonos, Lecso Hungarian RestaurantOdpowiedź udzielona 22 maja 2019

We are sorry to read it but please note, until 19:00 the restaurant is a self service buffet, where food is fresh but not hot every time. So we need to heat in the microwave oven. Try the á la carte restaurant in the evening. Thank you.

Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu wielu polecających opinii wybraliśmy się z żona na obiad. Ceny na plus za dwie osoby zapłaciliśmy niecałe 5000 forintów - zupa gulaszowa + drugie dania. Co do jakości - tragedia!! Dania podgrzewane w mikrofali!! Zupa gulaszowa - porcje spore ale co z tego skoro mięso z zupy jest twarde jak kamień ! Drugie danie - leczo + ziemniaki oraz „kotlet z serem i makaronem?!” + opiekane ziemniaczki.- wszystko z mikrofali - niedogrzane i wcale nie smaczne . Żałujemy ze tu przyszliśmy! Było nie smacznie ! Nie polecamy ! I nie wrócimy !

2  Dziękujemy, 774marcinh
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry gulasz. Duże porcje. W środku sporo mięsa i warzyw. Za przystępną cenę jak na Budapeszt. Polecam.

Dziękujemy, 143edytak
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu niezłych opinii postanowiliśmy wpaść tu na obiad. Od wejścia zdziwiła nas forma lokalu - wszystkie dania wystawione za ladą (jak w polskich barach jedzenie na kilogramy).
Niestety jakość nie powala, gulasz był chłodny, kotlet z kurczaka smażony w tłuszczu po rybie i odgrzany w mikrofali. Jedyny plus to niska cena i zimne piwo.

Dziękujemy, Magda D

Lecso Hungarian Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Lecso Hungarian Restaurant? Podziel się wrażeniami!