“Dania doskonałe, ale....”
VakVarju Restaurant — recenzja

VakVarju Restaurant
Nr 357 wśród 4 013 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja fantastyczna, bardzo ciekawe wnętrze, wspaniały klimat, kelnerzy sympatyczni, chociaż ograniczali się do przyjęcia zamówienia, postawienia dań i przyniesienia rachunku. Niestety minus dla zdaje się menadżera sali, niesympatyczny, nadęty i mało komunikatywny. Bardzo nieodpowiednia osoba na tym miejscu. Nie mieliśmy rezerwacji, ale to akurat problemem nie było. Przy wejściu powitał nas stojący w szerokim rozkroku, ów menadżer, stukając energicznie w rozpiskę. Coś tam mówił, a raczej mruczał pod nosem, niby sprawdzając na liście (prawie pusta), czy coś wolnego jest. W końcu pokazał nam łaskawie stolik. Na ok. 10 wolnych, tylko jeden miał rezerwację, więc nie wiem po co była ta szopka z szukaniem. Poziom znajomości j. angielskiego niemal zerowy, raczej wtrącał pojedyncze słowa w węgierski (żeby to jakoś zatuszować, mówił bardzo szybko). Przechadzał się później nonszalancko i bez sensu pomiędzy stolikami. Wzięliśmy kaczkę w miodzie z lawendą- można powiedzieć rewelacja. W takich miejscach zwyczajowo zostawia się napiwek, zawsze go zostawiamy, można powiedzieć, że ponad standardowy, niemniej automatyczne doliczenie nam 10% napiwku było dziwne, tym bardziej że na końcu menu jest infomacja, iż tip jest w gestii gościa.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, gaja-yu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VakVarju_3, Vendégkapcsolati vezető, VakVarju RestaurantOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear CaptainMarmite43,

Thank you for your kind words and we're sorry for the inconveniences!

Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy z racji bezpośredniego sąsiedztwa naszego noclegu. Poleciła nam ją Pani z hotelu w którym się zatrzymaliśmy. Muszę przyznać że dania były smaczne. Obsługa męska, miła. My byliśmy bardzo zadowoleni

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Paweł G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VakVarju_3, Vendégkapcsolati vezető, VakVarju RestaurantOdpowiedź udzielona 12 lutego 2019

Dear Pawel3725,

Thank you for your kind words, we 're glad to read them!

Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój restauracji. Bardzo dobra zupa gulaszowa. Bardzo dobra lemoniada. Blisko centrum. Ceny sporo niższe niż w centrum. Doliczają chyba 10% do rachunku za obsługę. Obsługa bardzo miła i bardzo dobrze mówią po angielsku. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 45bartoszk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VakVarju_3, Vendégkapcsolati vezető, VakVarju RestaurantOdpowiedź udzielona 19 grudnia 2018

Dear 45bartoszk,

Thank you for your kind words, we 're glad to read them!

Zrecenzowano 8 września 2018

Bardzo duża restauracja, trochę na uboczu a mimo to lepiej jest dokonać uprzednio rezerwacji, ponieważ jest to miejsce oblegane przez turystów oraz węgrów. Restauracja sama w sobie jest bardzo ciekawa wewnątrz i co się da zauważyć bardzo czysta. Kuchnia ogólnie - europejska, parę typowych dań węgierskich, spore porcje, ceny adekwatne. Zupy, desery, karta dań dla dzieci.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, minerwe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VakVarju_3, Vendégkapcsolati vezető, VakVarju RestaurantOdpowiedź udzielona 17 września 2018

Dear minerwe,

Thank you for your kind words! We are really glad to read them. :)

Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Dogodnie położona (w pobliżu centrum) restauracja. Miła obsługa. Kącik dla dzieci. Dania kuchni węgierskiej (i nie tylko) z nowoczesnym podejściem. Estetycznie podane. Duże (bardzo duże porcje). Ceny umiarkowane. Bardzo polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VakVarju_3, Vendégkapcsolati vezető, VakVarju RestaurantOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2018

Dear Anna C,

Thank you for your kind words! We are really glad to read them. :)

VakVarju Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w VakVarju Restaurant? Podziel się wrażeniami!