“Super kuchnia!”
Hungarikum Bisztro — recenzja

Hungarikum Bisztro
Nr 23 wśród 4 013 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście

Jedna z lepszych restauracji w jakiej kiedykolwiek byłem. Wszystko co mieliśmy było bardzo pyszne. Bardzo pomocne przy zamawianu są zdjęcia które można sobie zobaczyć na tablecie. Polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, _ukaszs609
  • Więcej języków

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna, klimatyczna restauracja z muzyką na żywo. Wyborne jedzenie, personel bardzo miły i zawsze uśmiechnięty. Na zakończenie serwują szoty z regionalnej Palinki. Należy pamiętać o wcześniejszym dokonaniu rezerwacji.

Dziękujemy, annamJ9546OR
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie - przepyszne
Personel uśmiechnięty i bardzo pomocny!
Menu jest w języku angielskim plus tablet, więc
wybór to bułka z masłem.
Dla kogoś kto chce spróbować kuchni węgierskiej jest to super wybór!
Na pewno zawitam tu ponownie

Dziękujemy, Szybiu
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Langosz i zupa gulaszowa były rewelacyjne. Kaczka bardzo dobrze przyrządzona. Gnocchi delikatne, mięso z ziemniakami - niestety nie pamietam nazwy - bardzo smaczne. Gołąbki w kapuście - doskonałe.

Ceny wyważone. Obsługa świetna, uśmiechnięta i bardzo pomocna.

Polecam!

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne tradycyjne jedzenie i kawa. 5 minut od parlamentu. Koniecznie należy zarezerwować stolik wcześniej

Dziękujemy, 965ada_

Hungarikum Bisztro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Hungarikum Bisztro? Podziel się wrażeniami!