“Kolacja”
Hungarikum Bisztro — recenzja

Hungarikum Bisztro
Nr 24 wśród 4 017 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Dzielnica V/ Śródmieście
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna, klimatyczna restauracja z muzyką na żywo. Wyborne jedzenie, personel bardzo miły i zawsze uśmiechnięty. Na zakończenie serwują szoty z regionalnej Palinki. Należy pamiętać o wcześniejszym dokonaniu rezerwacji.

Dziękujemy, annamJ9546OR
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie - przepyszne
Personel uśmiechnięty i bardzo pomocny!
Menu jest w języku angielskim plus tablet, więc
wybór to bułka z masłem.
Dla kogoś kto chce spróbować kuchni węgierskiej jest to super wybór!
Na pewno zawitam tu ponownie

Dziękujemy, Szybiu
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Langosz i zupa gulaszowa były rewelacyjne. Kaczka bardzo dobrze przyrządzona. Gnocchi delikatne, mięso z ziemniakami - niestety nie pamietam nazwy - bardzo smaczne. Gołąbki w kapuście - doskonałe.

Ceny wyważone. Obsługa świetna, uśmiechnięta i bardzo pomocna.

Polecam!

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne tradycyjne jedzenie i kawa. 5 minut od parlamentu. Koniecznie należy zarezerwować stolik wcześniej

Dziękujemy, 965ada_
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z dużym fartem udało nam się dostać z racji na brak rezerwacji myślę że to kwestia poniedzialku. Restauracja jest otwarta w 2 porach do 14:30 i od 18:00 a właśnie już 15 minut przed 18 kolejka miała w zasadzie max ilość osób jaką mogła by przyjąć tym bardziej fart że bez rezerwacji. Swoją drogą można jej dokonać szybko i sprawnie przez stronę restauracji. Od naszej rodziny dostają 2*5. Po pierwsze za jedzenie rdzennie węgierskie. Czyli było ostro były papryczki był pyszny chleb i super zrobione mięso. Druga piątka zaś za obsługę. Płynny angielski. Pełna interakcja z gośćmi. Menu w formie karty jak i zdjęć na tablecie co upraszcza zdecydowanie zamawianie i brak niedomówień. Co jakiś czas byliśmy zapytywali czy wszystko ok czy czegoś nam nie potrzeba. My jak i nasze dzieciaki bo były i malowanki i na koniec lizaki jak i kontakt bezpośredni kelnerki z dziećmi a nie tylko z rodzicami. Dodatkowo muzyka na węgierskich "cymbałach" na żywo. Zdecydowanie polecam i jak tylko będę w Budapeszcie ponownie tam wrócę. Tylko dla pewności uprzednio dokonam rezerwacji . płatność revolutem bez problemu.

Dziękujemy, 40karoll

Hungarikum Bisztro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Hungarikum Bisztro? Podziel się wrażeniami!