Zapisz
Przyjemnie i leniwie

Rejs statkiem wycieczkowym po rzece - doskonały pomysł na leniwe spędzenie słonecznego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 marca 2020
SJ10KJ
Warszawa, Polska
Rzeka

Oba nabrzeża rzeki mają swój urok, idąc nimi możemy natrafić na liczne ciekawe budynki, pomniki lub... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 września 2019
Nashirw
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 143)

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam wszystkim odwiedzającym Budapeszt skorzystanie z jednego z rejsów po Dunaju. Bogaty w opis budynków mijanych po drodze oraz w wiele anegdotek! Polecam wybrac sie na rejs po zmierzchu, wrazenia są spotęgowane, poniewaz budynki sa przepieknie podswietlone. Rejs trwa ok 50 min

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 389olab
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Kupując bilet caodzienny, lub jak w naszym przypadku dodatkowo grupowy całodzienny, możemy korzystać z wszystkich lub prawie wszystkich środków transportu w tym także z statków obsługujących trasy po Dunaju. Bodajże D11, 12, 13. Mapy Google oferują bieżący czas a przystanki znajdują się na całej linii brzegowej po obu stronach Dunaju i są dobrze oznaczone! Polecam!

2  Dziękujemy, mimarko007
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Jest tam po prostu pięknie! Warto przespacerować się nocą czy za dnia przez wszystkie mosty, niezapomniane widoki!

1  Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rejs jest bardzo przyjemny i jeżeli mamy przewodnika - daje bardzo dużo informacji. Widok na miasto z tego punktu widzenia jest wyjątkowy.

1  Dziękujemy, K415VCannas
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dunaj przecina dzielnicę, Budę i Peszt. Duży wybór atrakcji, jak rejsy różnego rodzaju stateczkami, przejście kilkoma mostami, polecam.

Dziękujemy, Robert_M1457313