Zapisz
Przyjemnie i leniwie

Rejs statkiem wycieczkowym po rzece - doskonały pomysł na leniwe spędzenie słonecznego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 marca 2020
SJ10KJ
Warszawa, Polska
Rzeka

Oba nabrzeża rzeki mają swój urok, idąc nimi możemy natrafić na liczne ciekawe budynki, pomniki lub... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 września 2019
Nashirw
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 146)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Kupując bilet caodzienny, lub jak w naszym przypadku dodatkowo grupowy całodzienny, możemy korzystać z wszystkich lub prawie wszystkich środków transportu w tym także z statków obsługujących trasy po Dunaju. Bodajże D11, 12, 13. Mapy Google oferują bieżący czas a przystanki znajdują się na całej linii brzegowej po obu stronach Dunaju i są dobrze oznaczone! Polecam!

2  Dziękujemy, mimarko007
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Jest tam po prostu pięknie! Warto przespacerować się nocą czy za dnia przez wszystkie mosty, niezapomniane widoki!

1  Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rejs jest bardzo przyjemny i jeżeli mamy przewodnika - daje bardzo dużo informacji. Widok na miasto z tego punktu widzenia jest wyjątkowy.

1  Dziękujemy, K415VCannas
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dunaj przecina dzielnicę, Budę i Peszt. Duży wybór atrakcji, jak rejsy różnego rodzaju stateczkami, przejście kilkoma mostami, polecam.

Dziękujemy, Robert_M1457313
Zrecenzowano: 29 maja 2019

Przepłynięcie Dunajem absolutnie obowiązkowe. Po pierwsze z perspektywy rzeki inaczej wygląda miasto. Po drugie, gdyby nie przewodnik nie dowiedzielibyśmy się wielu ciekawych rzeczy o mijanych budynkach. Polecam rejs wieczorek, kiedy miasto jest pięknie oświetlone.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Joanna P