“Ponizej oczekiwan”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
Leonardo Hotel Budapest
Miejsce nr 133 wśród 335 hoteli w Budapeszcie
Zrecenzowano 1 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel zdecydowanie ponizej standardu 4 gwiazdek. Wybralismy pokoj typu Junior suite, byl ladny i wygodny, aczkolwiek lazienka zdecydowanie wymaga odswiezenia. W pokoju pusta lodowka (?). Obsluga malo przyjazna i malo pomocna, momentami wrecz arogancka. Bardziej przypomina studencki hostel niz standard 4 gwiazdek. Nie polecam, na pewno sa lepsze w tej cenie i lokalizacji.

Data pobytu: lipcu 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Grazka35
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeonardoBUD, Front Office Manager, Leonardo Hotel BudapestOdpowiedź udzielona 4 lipca 2017

Drogi Grazka35,
Dziękuję za cenne opinie; Każdy przegląd jest dla nas ważny, ponieważ pozwala nam spojrzeć na nasz hotel z oczyma gościa i pomaga nam wykryć obszary wymagające poprawy, aby osiągnąć ostateczny cel: satysfakcję gości.
Hotel korzysta z okazji do renowacji niektórych pokoi w styczniu / lutym, co jest częścią długoterminowego planu remontowego. Jesteśmy wdzięczni za zrozumienie i cierpliwość naszych gości.
Przykro nam z powodu doświadczonych ekspertów, a przegląd zostanie przekazany odpowiednim menedżerowi terenowemu na dalszy krok, aby tego uniknąć w przyszłości.
W każdym przypadku nasz gość nie jest w pełni zadowolony z przydzielonego pokoju w jakimkolwiek aspekcie, prosimy o kontakt z recepcją nawet w przypadku zmiany pokoju lub zażądania brakujących udogodnień; Z pewnością Recepcja zrobi wszystko, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie po dostępności.
Jak wielu z naszych konkurentów, zdecydowaliśmy się opróżnić lodówki to pokoje i przechowywać przedmioty w pasku Grab & Go Bar recepcji recepcji; Wszyscy nasi goście mogą zbierać dowolny przedmiot z tam 24/7 bezpośrednio, aby zachować w pokoju.
Mamy nadzieję, że możemy powitać Państwa ponownie w hotelu Leonardo Hotels!
Leonardo Hotel Budapest | Tompa u. 30-34 | 1094 Budapest

Zrecenzowano 19 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w dobrej lokalizacji za rozsądną cenę. Warunki hotelowe na dobrym poziomie. Polecam na pobyt weekendowy. Dobre miejsce wypadowe aby zwiedzić centrum miasta. Komunikacja miejska bardzo blisko. Obsługa hotelowa na dobrym poziomie

Data pobytu: czerwcu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Mariusz C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeonardoBUD, Front Office Manager, Leonardo Hotel BudapestOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2017

Automatyczna przesącz:
Drogi Gościu,Mariusz C
Dziękuję za cenne informacje zwrotne; Każdy przegląd jest dla nas ważny, ponieważ pozwala nam spojrzeć na nasz hotel z oczyma gościa i pomaga nam wykryć obszary wymagające poprawy, aby osiągnąć ostateczny cel: satysfakcję gości.
Z przyjemnością czytamy, że możemy dodać trochę do uczynienia Państwa Budapeszt pobyt niezapomniany i przyjemny.
Mamy nadzieję, że możemy powitać Państwa ponownie w hotelu Leonardo Hotels!

Zrecenzowano 21 kwietnia 2017

całkiem przyjemny hotel, chociaż widoczne niedoróbki wykończeniowe szczególnie w łazience, ale to po bliższym przyjrzeniu się, poza tym fajne miejsce wypadowe na zwiedzanie w cenie dużo bardziej rozsądnej niż inne hotel bliżej centrum

• Data pobytu: kwietniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, monikac340
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeonardoBUD, Front Office Manager, Leonardo Hotel BudapestOdpowiedź udzielona 26 kwietnia 2017

Drogi Gościu, Monikac340,
Twoja opinia jest dla nas dużą motywacją do kontynuowania wysiłków, dziękuję za to!
Mamy nadzieję, że możemy powitać Państwa ponownie w Leonardo Hotels!

Zrecenzowano 8 marca 2017

Hotel nam sie nie podobal.
Jego jedyne zalety to w miare dobre polozenie i pomoca obsluga.

Pokoje strasznie smierdza papierosami, mimo ze obsluga zmienila nam pokoj na wyzszy standard. Smrod papierosow byl okropny.
Lazienka i pokoje tez nieszczegolne.

• Data pobytu: maju 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bartek A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeonardoBUD, Front Office Manager, Leonardo Hotel BudapestOdpowiedź udzielona 9 marca 2017

Dear Bartek A,
Thank you for your valued feedback; every review is important for us as it allows us to look at our Hotel with guest’s eyes and helps us to detect areas need to be improved, finally to reach our ultimate goal: guest satisfaction.
We are sorry about the experienced, and your review will be forwarded to the adequate field manager for further step, to avoid such in the future.
In any case our guest is not fully satisfied with the allocated room in any aspect, please feel free to contact our Reception even regarding changing the room or to request any missing amenities; surely the Reception will do the utmost to find the best solution upon availability.
We hope we can welcome you again in Leonardo Hotels!
Best Regards

Zrecenzowano 25 maja 2016

W tym hotelu bylismy 3 dni.Sniadania przecietne ,odleglosc do komunikacji miejskiej jakies 300metrow.Pokoje czyste wygodne lozka.Generalnie bylismy bardzo zadowoleni.W poblizu bary i restauracje oraz sklepy

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Aleksandra B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andras K, Vendégkapcsolati vezető, Leonardo Hotel BudapestOdpowiedź udzielona 30 maja 2016

Drogi Aleksandra B,
Dziękujemy za ceniony sprzężenia zwrotnego; każda ocena jest dla nas ważne, gdyż pozwala nam spojrzeć na naszego hotelu z gościa oczy i pomaga nam wykryć obszary należy poprawić, w końcu osiągnąć nasz ostateczny cel: zadowolenie gości.
Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby przeczytać, że możemy dodać trochę, aby Państwa pobyt w Budapeszcie przyjemny i niezapomniany.
Twoja opinia jest wielka motywacja dla naszych członków zespołu Hotel kontynuować wysiłki, dziękuję za to!
Mamy nadzieję, że pomoże to w Leonardo Hotels!
Andras Kiss / Front Office Manager

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Budapeszt)
Zugló
ACHAT Premium Budapest
Nr 153 z 335 w lokalizacji Budapeszt
Liczba recenzji: 282
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Leonardo Hotel Budapest? Podziel się wrażeniami!

Leonardo Hotel Budapest — dodatkowe informacje

Adres: Tompa utca 30-34., Budapeszt 1094, Węgry (dawniej Ramada Budapest)
Lokalizacja: Węgry > Central Hungary > Budapeszt
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr90 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Budapeszt
Zakres cen: 172 zł–475 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Leonardo Hotel Budapest 4*
Liczba pokoi: 182
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, Agoda, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Leonardo Hotel Budapest. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Ramada Budapest
Budapest Ramada

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?