Zrecenzowano: 16 listopada 2017

Hotel w miarę przestronny, czysty. Blisko przystanki autobusowe, pomocni panowie z obsługi. Ocena generalna 5. Odejmuję 1 pkt za to, że winda nie dojeżdżała na ostatnie piętro, ale jest to do wybaczenia dzięki pysznym gorącym śniadaniom i wygodnym pokojom. Na pewno polecam wszystkim, którzy szukają świetnego miejsca za dobrą cenę.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, anetap874
Zrecenzowano: 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od personelu - bardzo przyjazne osoby, szczególnie Panowie w recepcji. Znają oni bardzo dobrze język angielski i już na samym początku służą pomocą (dali mapę miasta, wytłumaczyli dokładnie jak co stać się do centrum). Pokoje spore, czyste i zadbane. Wyposażenie są m.in. w sejf, suszarkę, telewizor. W ofercie śniadaniowej bardzo duży wybór, a jedzenie świeże i smaczne. Hotel nie jest najnowszy dlatego widać już ślady użytkowania. Moim zdaniem jest to jedyny minus. Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, zwyczajnadziewczyna
Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Plusy:
+ Dobra lokalizacja, obok jest centrum handlowe i przystanki autobusowe i tramwajowe
+ Pokoje są czyste i codziennie wymieniane są ręczniki
+ Pomocna i miła obsługa
+ Dobre wifi

Minusy:

- Pokoje są głośne, przez ścianę słychać absolutnie wszystko.
- Baru, wydaje się raczej nikt nie obsługuje... A szkoda.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, dominikao172
Zrecenzowano: 6 października 2016

Czysto, schludnie, jeśli ma się samochód to blisko do centrum, miła i kompetentna obsługa, śniadania DUŻE i bardzo smaczne - nie ważne, o której się na nie zejdzie. POLECAM spędziliśmy z moim partnerem tam 7 dni.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, OnaPodrozniczka000
Zrecenzowano: 30 maja 2016

Witam,
Miałam przyjemność spędzenia w tym hotelu 3 dób razem z mężem. Hotel spełniał nasze oczekiwania. Bardzo miła obsługa, która na powitanie wskazała nam jak poruszać się po mieście, środkami komunikacji miejskiej, Pokoje czyste, codziennie sprzątane, codzienna wymiana ręczników. Śniadania w formie bufetu, smacznie. Polecamy wszystkim ten hotel. (łatwy dojazd z lotniska- po wcześniejszym zorientowaniu się w komunikacji miejskiej)

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, olgajed