St. Gellért Thermal Bath and Swimming Pool
Zapisz
Piękne miejsce dobre na relaks

Super relaks w środku są baseny z gorącą wodą termalna 36 I 40 stopni. Nie trzeba kupować bilety z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 lutego 2020
DariaFa20
Wexford, Irlandia
Lepiej niż Széchenyi Fürdő

. Przyjemne miejsce, byłem z grupą i jesteśmy zadowoleni. Nie są tak duże jak Széchenyi, ale o... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 listopada 2019
WiecznyTurysta
Toruń, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (10 696)

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Miejsce idealne dla osób dorosłych marzących o chwili relaksu, bez zbędnych bąbelków i krzyczących wokół dzieci. Mimo że nie są imponująco duże, termy robią wrażenie, ciężko o drugie takie miejsce.
Minusem może być brak biletów kilkugodzinnych, latem szkoda całego dnia na przesiadywanie w tym miejscu, skoro na zewnątrz i tak jest ciepło.
Mimo wszystko warto odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, rzuczasty
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie oczarowało nas miejsce jak za taka cene niestety przykro ze nie można płacić w euro chociaż strona mówi inaczej

Dziękujemy, Sylwia Z
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Jedne z najpiekniejszych term w Budapeszcie, a co najważniejsze bardzo czyste! Ceny w barze są przesadzone, do tego doliczany jest serwis 10%, ale można spokojnie wnieść swoje napoje i jedzenie. Uważam, że cena samego wejścia jest adekwatna, za leżaki na tarasie nie trzeba płacić, ale trzeba być koło 9 żeby na spokojnie znaleźć wolne miejsce.

Dziękujemy, Agata B
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hmmm, No cóż po zdjęciach i opisach wydawało mi się, że są to imponujące łaźnie . W rzeczywistości basen zewnętrzny wyglada jak do remontu a baseny wewnętrzne są dwa z czego jeden z zimną wodą a drugi z tylko ciepła i w dodatku jest mały pluska się tam jak w zupie . Jeśli macie wybór to lepiej idźcie na termy Szechenyi . Jedyny plus to położenie hotelu , jedne z najlepszych w mieście pod wzgórzem z panoramą na miasto .

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Marija M
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy termy w niedzielne popoludnie i spędziliśmy w nich 3 godziny. Bardzo fajne miejsce dla osób lubiących kapiele w goracej wodzie. Bilet wstepu z szafka na rzeczy 6100HUF. Przywitał nas tłok przy szafkach w przebieralni, miejsca jest tam niewiele wiec jesli sie tam wybieracie dobrze jest pojsc juz w stroju pod ubraniami. Obowiązkowo trzeba mieć ze soba klapki, strój. Fajnym pomyslem jest zabranie lekkiego szlafroka i duzego ręcznika. Jesli chcecie pływać w basenie sportowym trzeba miec czepek - mozna je tez kupic na miejscu za 1300HUF. Woda w basenach termalnych ma 36 lub 40 stopni. Sauny malo intymne i nie ma wymogu wchodzenia bez stroju. Na terenie kompleksu jest tez basen sportowy i basen termalny na zewnatrz. Mega przyjemne bylo posiedzieć w wodzie o temp 36 stopni gdy na zewnątrz bylo 13 :) jednak po wyjsciu trzeba przejść kawałek do budynku. Na terenie kompleksu brakowalo nam tylko bufetu. Ogólnie polecam jako jedna z dwoch (po rejsie Dynajem) najfajniejszych atrakcji Budapesztu

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, ma_gorzata_37