Mój ulubiony

Opolskie, Polska
Nudno

Zrecenzowano: 2 września 2019
ocenianko
Przeczytaj wszystkie recenzje (29 825)

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tłok nawet we wrześniu. W basenie ludzie co 50-100cm. Kilka basenów z różną temperatura wody (większość bardzo ciepłych, w tym tych na zewnątrz 38'C 32'C) i zawartością (niektóre mają woń siarki chyba). Architektura i rzeźby robią wrażenie, zaś widać dużo zaniedbań. Tylko parę rekreacja typu bicze wodne czy Łaźnie Széchenyi     czepek trzeba wziac na basen

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, ocenianko
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety, ale jestem rozczarowana. Samo miejsce architektonicznie bardzo ciekawe, ale brud, ilość ludzi i wieloletni brak renowacji nie pozostawiają najlepszego wrażenia. Czas zatrzymał sie w tym miejscu bardzo wieleat temu

Dziękujemy, 389olab
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Jedno z miejsc, które w założeniach ma być atrakcją Budapesztu a okazuje się, że....
Po wejściu do budynku, gdzie można nabyć bilet wstępu razi niesamowity zapach chloru i stęchlizny. Panie w okienkach kasowych mówią tylko po węgiersku więc komunikacja mocno utrudniona jeśli nie niemożliwa - nie chcą nic "na migi"

1  Dziękujemy, ttturysta
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Polecam tym,którzy chcą się zrelaksować po męczącym dniu.Nie liczcie na ciszę ,spokój,odosobnienie.Znajdziecie baseny wew.z wodami mineralnymi,termalne baseny zew.,basen do pływania-potrzebny czepek.A wszystko w otoczeniu z epoki cesarstwa.Relaks dla ciała i duszy.Mogło być więcej leżaków.Ale z czasem upolujesz.Koniecznie zaglądnij.

1  Dziękujemy, krystyna28
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy termy w godzinach wieczornych co szczerze polecam, ponieważ cena ok 3h przed zamknięciem jest niższa i znajduje się w niej mniej odwiedzających dając większą swobodę i radość spędzanym tam czasem. Miejsce charakteryzuje się wyjątkową architektura, która mnie urzekła.

Dziękujemy, taleczqa