Zapisz
Warto zobaczyć

Wspaniały punkt widokowy z monumentalnym pomnikiem. Dojście przyjemne, wśród drzew. Na miejscu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2020
kasiam119
Iwonicz Zdrój, Polska
Obowiązkowy punkt

Przepiękne widoki. Super miejsce na spacer. Widać ładnie panoramę. Na gorze są bary można zjeść... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2020
163agnieszkaf
Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 741)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Chyba najlepsza panorama Budapesztu, blisko wzgórza darmowy parking na auta, gdzie można podejść nawet z dziećmi w wózkach. Super widoki na całe miasto. Po drodze sporo straganów z pamiątkami

Dziękujemy, mareknat
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Weszliśmy ścieżką pod górę, prowadzącą obok fajnego placu zabaw. Droga prowadzi przez zaniedbany park więc szału nie ma za to są walające się butelki, papierki etc. Samo wzniesienie wynagradza trud wspinaczki gdyż oferuje fantastyczną panoramę 360 stopni.

1  Dziękujemy, mimarko007
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Obowiązkowy punkt wizyty, ale osobiście bardziej podobały mi się widoki i punkty widokowe na trasie na wzgórze niż na samym wzgórzu. Dużo ludzi, autokary pełne turystów. Polecam wybrać się pieszo, taka wycieczka ma zdecydowanie więcej uroku!

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Musisz to zobaczyć będąc w okolicy Budy. Miło kiedy trafisz na słoneczna pogodę. Widoki zapierające dech w piersiach :) najlepsza panorama z tego Miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, sarenkapolarna
Zrecenzowano: 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Podejście pod górę jest dosyć lekkie natomiast można też spokojnie dostać się komunikacją miejską. Jestem oczarowana tym miejscem. Idealne dla każdego, bardziej na piknik I podziwianie widoków niż korzystniejsze atrakcje.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, batrycja