Super widoki

Wspaniałe wioski na Dunaj i całe miasto. Po drodze na szczyty liczne miejsca przystankowe z ławkami.

Camillo7903
Łódź, Polska
warto dla widoku

Miejsce z ciekawym widokiem na Peszt. Stosunkowo nie najłatwiej odnaleźć drogę prowadzącą na to... Przeczytaj więcej

ttturysta
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 530)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Weszliśmy ścieżką pod górę, prowadzącą obok fajnego placu zabaw. Droga prowadzi przez zaniedbany park więc szału nie ma za to są walające się butelki, papierki etc. Samo wzniesienie wynagradza trud wspinaczki gdyż oferuje fantastyczną panoramę 360 stopni.

1  Dziękujemy, mimarko007
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Obowiązkowy punkt wizyty, ale osobiście bardziej podobały mi się widoki i punkty widokowe na trasie na wzgórze niż na samym wzgórzu. Dużo ludzi, autokary pełne turystów. Polecam wybrać się pieszo, taka wycieczka ma zdecydowanie więcej uroku!

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Musisz to zobaczyć będąc w okolicy Budy. Miło kiedy trafisz na słoneczna pogodę. Widoki zapierające dech w piersiach :) najlepsza panorama z tego Miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, sarenkapolarna
Zrecenzowano: 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Podejście pod górę jest dosyć lekkie natomiast można też spokojnie dostać się komunikacją miejską. Jestem oczarowana tym miejscem. Idealne dla każdego, bardziej na piknik I podziwianie widoków niż korzystniejsze atrakcje.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, batrycja
Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Wzgórze Gellérta to pierwszy punkt naszego zwiedzania Budapesztu. Miejsce bardzo charakterystyczne dla panoramy miasta jest tak samo charakterystyczne dla panoramy miasta od strony rzeki. Wzgórze jest dolomitową skałą, na szczycie którego wzniesiony jest okazały Pomnik Wolności i cytadela.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Leszek B