Ciekawe miejsce.

Obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Budapesztu. Miejsce oblegane przez turystów. Pięknie... Przeczytaj więcej

Camillo7903
Łódź, Polska
Ciekawe miejsce

Może nieco przytłaczać swoim ogromem ale na pewno warto odwiedzić i popatrzeć na posagi węgierskich... Przeczytaj więcej

wildey2016
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (12 136)

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Budapeszcie z różnicą taką, ze jest bardzo przestronne. Obowiązkowy punkt programu.
Z placu rzut beretem do basenów termalnym w mieście. Warto !

1  Dziękujemy, ttturysta
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ten plac według mnie jest obowiązkowym punktem programu zwiedzania wspaniałego Budapesztu. Wielokrotnie odwiedzałem to miejsce lecz zawsze dla mnie jest inny w zależności od pory dnia. Teraz wieczorem zamienia się w miejsce gdzie wokoło jeżdżą limuzyny z barwiącą się młodzieżą oraz ryczace sportowe samochody. Ale to taki lokalny folklor.

Dziękujemy, LuckyLuck1977
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Na spacer do parku wybraliśmy się na piechotę - przeszliśmy całą Andrassy Avenue i cały park - mnóstwo atrakcji dla dzieci, woda, fontanna, mostki, restauracje i knajpki. Cudowne miejsce a Plac Bohaterów jest przepięknym pomnikiem. Obowiązkowy punkt wizyty!

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

historyczne miejsce warte zobaczenia bardzo ładne rzeźby pokaźnych rozmiarów. węgrzy maja także swoj łuk triumfalny

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Michal_myszy
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019

Będąc na placu czuje się kawał ciekawej historii, którą posiada te państwo. Olbrzymie pomniki i otaczające plac budynki robią wrażenie. Jestem pełna podziwu dla pomysłodawcy. Niezapomniany widok.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 01Ania