Zapisz
Piękne rzeźby

Ogromny plac. Przepiękne rzeźby. Coś warte zobaczenia. Cudne figury które trzeba zobaczyć na własne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2020
163agnieszkaf
Polska
Piękny plac

Piękny zjawiskowy plac byliśmy tam kilka razy i za każdym razem efekt niesamowity piękne pomniki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 marca 2020
andrzejmrozik
Bielsko-Biała, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (12 696)

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Budapeszcie z różnicą taką, ze jest bardzo przestronne. Obowiązkowy punkt programu.
Z placu rzut beretem do basenów termalnym w mieście. Warto !

2  Dziękujemy, ttturysta
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ten plac według mnie jest obowiązkowym punktem programu zwiedzania wspaniałego Budapesztu. Wielokrotnie odwiedzałem to miejsce lecz zawsze dla mnie jest inny w zależności od pory dnia. Teraz wieczorem zamienia się w miejsce gdzie wokoło jeżdżą limuzyny z barwiącą się młodzieżą oraz ryczace sportowe samochody. Ale to taki lokalny folklor.

1  Dziękujemy, LuckyLuck1977
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Na spacer do parku wybraliśmy się na piechotę - przeszliśmy całą Andrassy Avenue i cały park - mnóstwo atrakcji dla dzieci, woda, fontanna, mostki, restauracje i knajpki. Cudowne miejsce a Plac Bohaterów jest przepięknym pomnikiem. Obowiązkowy punkt wizyty!

2  Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

historyczne miejsce warte zobaczenia bardzo ładne rzeźby pokaźnych rozmiarów. węgrzy maja także swoj łuk triumfalny

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Michal_myszy
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019

Będąc na placu czuje się kawał ciekawej historii, którą posiada te państwo. Olbrzymie pomniki i otaczające plac budynki robią wrażenie. Jestem pełna podziwu dla pomysłodawcy. Niezapomniany widok.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 01Ania